Stalo servetėlės, Airlaid juodos, 50 vnt

  Stalo servetėlės, Airlaid juodos, 40x40cm, 50 vnt

  11,49 €

  Medžiagą imituojančios stalo servetėlės Airlaid.

  Spalva juoda, vienoda iš abiejų pusių.

  Servetėlės popierinės, storos, vieno sluoksnio.

  Išskleistos servetėlės išmatavimai 40x40 cm,

  parduodamos sulenktos į 4 dalis.

  Pakuotėje yra 50 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Stalo servetėlės, Airlaid juodos, 50 vnt, 40x40cm. Stalo servetėlės popierinės storos, atrodo kaip medžiaginės servetėlės, paviršius reljefinis, panašus į audinį. Servetėlės vienspalvės, vieno sluoksnio, bet storos, gerai laiko lankstymo formas, malonios liesti, sugeria vandenį. Servetėlės Airlaid didelės, išmatavimai 40x40 cm, parduodamos sulenktos į keturias dalis.

  Servetėlės Airlaid tai šiuolaikiškas natūralios medžiagos pakaitalas - draugiškas aplinkai, gaminamas iš atnaujinamų žaliavų.

  Šventinio stalo dekoravimas ir gražus papuošimas sukuria iškilmingą nuotaiką, todėl reikia suderinti staltieses, indus, stalo servetėles, žvakes ir kitus stalo dekoravimo elementus. Juodos servetėlės šiuo metu ypač madingos, tinka bet kokiai progai. Ruošiatės šventei? Visada atkreipkite dėmesį į servetėles Airlaid!

  Stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: žvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

  Papildoma informacija

  AAN000458