Konfeti patrankos ir barstomi konfeti

Konfeti patrankos ir barstomi konfeti neatsiejama švenčių atributika. Konfeti patranka iššauna konfeti į viršų, o barstomi konfeti kaip dekoras beriami rankomis. Konfeti patrankos ir barstomi fonfeti gali būti vestuvių atributika, krikštynų atributika, gimtadienio atributika ar kitų švenčių atributika priklausomai nuo to, kokios spalvos ar formos konfeti patranka iššauna. Konfeti popieriniai drugeliai labiau tiktų krikštynoms ar vestuvėms, konfeti žiedlapiai su širdelėmis - tinka vestuvėms, o konfeti blizgantys ar paprasti įvairiaspalviai popieriukai, žvaigždutės ar konfeti pinigai labiau tinka kai švenčiamas gimtadienis ar jubiliejus. Naujiena - kūdikio lyties atskleidimo konfeti patranka. Viena konfeti patranka iššauna rožinės spalvos apvalius popieriukus, o kita - žydros spalvos popieriukus. Taigi, norint linksmai pranešti džiugią naujieną savo artimiesiems, rinkitės Jūsų būsimo kūdikio lytį atskleidžiančią konfeti spalvą!

Konfeti patranka tai siaura kartoninė tūba, kuri su garsu iššauna žiedlapius, žvaigždutes ar popieriukus ir gali būti naudojama kiekvienai progai. Ant kiekvienos patrankos yra paveiksliukai, parodantys kaip naudotis konfeti patranka. Tai labai paprasta - tik reikia tūbą nurodytoje vietoje pasukti priešingomis kryptimis. Patrankos tūbos aukštis gali būti nuo 30 iki 90 cm, bet dažniausiai naudojamos vidutinio aukščio 60 cm konfeti patrankos.

Barstomi konfeti taip pat būna skirtingų dydžių metalizuotos ar popierinės širdelėskonfeti žvaigždutės, snaigės ar kiti šventinio dekoro elementai. Smulkios barstomos raudonos širdelės labai populiarios švenčiant Valentino dieną ar vestuves. Barstomi konfeti dažnai naudojamas kaip stalo papuošimas dekoruojant vaišių stalą arba arba barstomi karu su žiedlapiais. Barstomus konfeti pirkti galite tik pakuotėmis, paprastai tai būna nedideli maišeliai, kurių dydis ir svoris nurodytas kiekvienos prekės aprašyme.

Konfeti žvaigždutės, medinės, 20mm, 50vnt

1,98 €

Šventinės dekoracijos - medinės konfeti žvaigždutės.

Barstomos konfeti tinka Kalėdoms, vestuvėms, gimtadieniams.

Žvaigždutės yra apie 2 cm skersmens.

Pakuotėje 50 konfeti žvaigždučių.