Stalo servetėlės, Airlaid, Floral Moments, 50vnt

  Stalo servetėlės, Airlaid Floral Moments, 40x40cm, 50vnt

  13,47 €

  Medžiagą imituojančios stalo servetėlės Airlaid.

  Fono spalva balta dekoruota subtiliais gėlių piešiniais.

  Servetėlės popierinės, storos, vieno sluoksnio.

  Išskleistos servetėlės išmatavimai 40x40 cm, 

  parduodamos sulenktos į keturias dalis

  Pakuotėje 50 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Stalo servetėlės, Airlaid, Floral Moments, 50vnt, 40x40cm. Servetėlės popierinės imituoja storas medžiagines servetėles su gėlių piešiniu baltame fone. Servetėlės gražios, papuoštos subtiliais pastelinių spalvų gėlių piešiniais, todėl tinka stalo papuošimui kiekvienai progai ir kasdieniam naudojimui. Šios servetėlės papuoš ir prabangų vestuvių stalą, nes puikiai derės su stalo gėlėmis.

  Stalo servetėlės popierinės, vieno sluoksnio, bet storos, gerai laiko lankstymo formas, malonios liesti, gerai sugeria vandenį. Servetėlės Airlaid  Textile turi audinį primenantį paviršių ir atrodo kaip medžiaginės. Šios servetėlės tai šiuolaikiškas natūralios medžiagos pakaitalas - draugiškas aplinkai - gaminamas iš atnaujinamų šaltinių.

  Stalo servetėlės, staltiesės, indai, stalo žvakės, gėlės ir kitos stalo dekoracijos - suderinkite viską tarpusavyje - taip bus sukurtas prabangus šventinio stalo papuošimas.

  Stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: žvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

  Papildoma informacija

  AAN123501