Servetėlės, Inspiration L, auksinės

  Servetėlės, Inspiration, auksinės, 33x33cm, 20vnt

  1,61 €

  Spaustu ornamentu dekoruotos stalo servetėlės.

  Servetėlės popierinės, 3-jų sluoksnių.

  Spalva metalizuota blizgi auksinė.

  Aukso spalva dažytas vienas sluoksnis,

  kiti du sluoksniai balti.

  Išmatavimai 33x33 cm, 

  parduodamos servteėlės sulenktos į keturias dalis.

  Pakuotėje yra 20 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Servetėlės, Inspiration L, auksinės. Stalo servetėlės popierinės, prabangios, skirtos šventinio stalo dekoravimui. Servetėlės išmatavimai 33x33 cm, bet parduodamos servetėlės sulenktos į keturias dalis. Pakuotėje yra 20 vnt.

  Stalo servetėlės yra 3-jų sluoksnių, metalizuotos auksinės spalvos. Auksine spalva dažytas tik viršutinis servetėlės sluoksnis, o kiti du sluoksniai yra balti. Šios stalo servetėlės išsiskiria blizgiu, spaustu ornamentu dekoruotu paviršiumi. Servetėlės standžios, gerai išlaiko lenkimo formas, bet smulkiai lankstyti nerekomenduojame, nes smulkus lankstymas paslėps ornamentuotą servetėlės išorinį vaizdą.

  Šias stalo  servetėles naudokite vienas arba derinkite su kitos spalvos servetėlėmis. Prie auksinių servetėlių galite pridėti popierines servetėles su priderintu piešiniu ir statyti abi servetėles trikampiu - taip sukursite prabangaus vestuvių, gimtadieninio ar kitos progos šventinio stalo papuošimą. 

  Vienspalvės stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: stalo servetėlės su piešiniužvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

  Papildoma informacija

  SDL100209