Stalo servetėlės, Airlaid žydros, 50 vnt

  Stalo servetėlės, Airlaid žydros, 40x40cm, 50 vnt

  11,49 €

  Medžiagą imituojančios stalo servetėlės Airlaid.

  Spalva žydra/šviesi mėlyna.

  Servetėlės popierinės, get storos, vieno sluoksnio.

  Išskleistos servetėlės išmatavimai 40x40 cm,

  parduodamos sulenktos į keturias dalis.

  Pakuotėje yra 50 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Stalo servetėlės, Airlaid žydros, 50 vnt pakuotėje. Išmatavimai 40x40 cm. Stalo servetėlės popierinės, bet storos, atrodo kaip medžiaginės servetėlės, nes turi reljefinį audinį imituojantį paviršių. Stalo servetėlės vienspalvės, vieno sluoksnio, todėl gerai laiko lankstymo formas, malonios liesti, gerai sugeria vandenį. Servetėlės Airlaid išmatavimai 40x40 cm, bet parduodamos sulenktos į keturias dalis.

  Servetėlės Airlaid tai šiuolaikiškas natūralios medžiagos pakaitalas - draugiškas aplinkai, gaminamas iš atnaujinamų žaliavų.

  Šventinio stalo dekoravimas ir gražus papuošimas sukuria iškilmingą nuotaiką, todėl reikia suderinti staltieses, indus, stalo servetėles, žvakes, gėles ir kitus stalo dekoravimo elementus. Žydros servetėlės ypač tinka krikštynos, gimtadieniui ir kitai progai. Ruošiatės šventei? Visada atkreipkite dėmesį į servetėles Airlaid!

  Stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: žvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

  Papildoma informacija

  AAN009105