Stalo servetėlės, Airlaid rožinės, 50 vnt

  Stalo servetėlės, Airlaid rožinės, 40x40cm, 50 vnt

  11,49 €

  Medžiagą imituojančios stalo servetėlės Airlaid.

  Spalva šviesi rožinė.

  Servetėlės popierinės, bet storos, vieno sluoksnio.

  Išskleistos servetėlės išmatavimai 40x40 cm,

  parduodamos sulenktos į keturias dalis.

  Pakuotėje yra 50 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Stalo servetėlės, Airlaid rožinės, 50 vnt, 40x40cm. Stalo servetėlės storos popierinės, atrodo kaip medžiaginės servetėlės, turi audinį imituojantį reljefinį paviršių. Iš abiejų pusių servetėlės atrodo vienodai. Stalo servetėlės vienspalvės, vieno sluoksnio, bet storos, todėl gerai laiko lankstymo formas, malonios liesti, gerai sugeria vandenį. Servetėlės Airlaid išmatavimai 40x40 cm, bet parduodamos sulenktos į keturias dalis.

  Servetėlės Airlaid tai šiuolaikiškas natūralios medžiagos pakaitalas - draugiškas aplinkai, gaminamas iš atnaujinamų žaliavų.

  Šventinio stalo dekoravimas ir gražus papuošimas sukuria iškilmingą nuotaiką, todėl reikia suderinti staltieses, indus, stalo servetėles, žvakes, gėles ir kitus stalo dekoravimo elementus. Rožinės servetėlės labai tinka krikštynoms, mergaitės gimtadieniui ar kitai progai. Ruošiatės šventei? Visada atkreipkite dėmesį į servetėles Airlaid!

  Stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: žvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

  Papildoma informacija

  464955112