Advento kalendoriai

Advento kalendorius tai Kalėdinės dekoracijos skirtos Kalėdų šventės laukimui ir mažų dovanų pakavimui.

Advento kalendorius skirtas skaičiuoti dienas nuo advento pradžios iki Kalėdų. Advento kalendorius leidžia žaismingai pažymėti kiekvieną advento dieną belaukiant Kalėdų, pavyzdžiui, kasdien gaunant po nedidelę dovanėlę. Advento kalendorius visad turi 24 dienas. 

Advento kalendorius yra puiki Kalėdinė dekoracija, ypač tinkanti puošiant namus Kalėdų šventei.  Advento kalendorius gali būti derinamas su kitomis Kalėdinėmis dekoracijomis, tokiomis kaip įvairios girliandos, žvakės, balionai, karoliukai, organza.

Advento kalendorius, medvilniniai maišeliai su numeriais, 24vnt

16,45 €

Advento kalendorius tai Kalėdinė dekoracija

skirta šventės laukimui, interjero puošimui ir mažų dovanų pakavimui.

Advento kalendorius yra sudarytas iš 24 medvilninių maišelių, 24 medvilninių virvelių ir 24 medinių numerių (nuo 1 iki 24).

Medvilniniai maišeliai yra 10x13cm dydžio. Maišeliai yra natūralios kraft spalvos ir trijų skirtingų raštų: 8 maišeliai be jokio rašto, 8 maišeliai su auksinėmis žvaigždutėmis, 8 maišeliai su auksinėmis juostelėmis.

Medvilninės virvelės 30cm ilgio.

Mediniai numeriai maždaug 6-7cm dydžio.

  Advento kalendorius, popieriniai nameliai, balti, 24vnt

  11,82 €

  Advento kalendorius tai Kalėdinė dekoracija skirta šventės laukimui, interjero puošimui ir mažų dovanų pakavimui.

  Advento kalendorius yra sudarytas iš: 24 balti popieriniai nameliai su aukso spalvos detalėmis, 24 balti mediniai segtukai, 24 aukso spalvos popierinės kortelės su numeriais (nuo 1 iki 24), 24 balto šilkinio popieriaus su auksiniais taškeliais lapeliai (namelių dekoravimui), balta virvelė.

  Balti popieriniai nameliai su aukso detalėmis yra kelių skirtingų dizainų. Namelių dydžiai yra nuo 6x13,5x6cm iki 8x15x8cm. 

  Advento kalendoriaus nameliai parduodami nesulankstyti. Namelius išlankstyti ir prisegti numerėlius reikia patiems.