Pagalvėlės žiedams

Pagalvėlės žiedams skirtos sutuoktuvių žiedams nešti vestuvių ceremonijos metu bažnyčioje. Pagalvėlė žiedams graži vestuvių atributika. Populiari nauja prekė tai vestuvinių žiedų dėžutės, jos naudojamos kaip ir pagalvėlė žiedams. Žiedus dažniausiai neša mergaitė, einanti vestuvių pulko priekyje.

Pagalvėlės žiedams arba žiedų pagalvėlės pasiūtos dažniausiai iš baltos blizgios satino medžiagos, dekoruotos sagėmis, karoliukais, gėlėmis ar kaspinais. Pagalvėlės žiedams iškilios, 3-4 cm storio, kvadratinės arba širdelės formos, yra kelių dydžių. Pagalvėlės žiedams viršuje yra pritvirtintos juostelės, kurios perveriamos per žiedus ir surišamos kaspinėliu. Kitos pagalvėlės žiedams dekoruotos dirbtinių gėlių širdele turi specialią kišenėlę, į kurią įdedami žiedai. Taip vestuviniai žiedai nešami saugiai - nenuslysta nuo žiedų pagalvėlės paviršiaus. Kitoje pagalvėlės žiedams pusėje dažniausiai yra prisiūta papildoma juosta užkišti rankai.

Vestuvinių žiedų dėžutės taip pat saugus būdas žiedams nešti. Dėžutės galima laikyti uždarytas, o atidaryti tik reikiamu metu. Dėžutės žiedams gali būti stiklinės arba medinės. Į stiklines permatomas dėžutes galima įdėti samanų ar mažų rožių žiedų ir ant jų dėti vestuvių žiedus. Medines dėžutes galima naudoti natūralias taip kaip yra pagamintos arba jas galima nudažyti ar dekoruoti kitu Jums norimu būdu.

Pagalvėlė žiedams, Vintage,16x16 cm

11,16 €

Vestuvinė pagalvėlė žiedams.

Pagalvėlė pasiūta iš baltos satino medžiagos,

puošta nėrinių juosta ir satino juostele, kuria pririšami žiedai.

Išmatavimai: 16x16x3 cm.

Dėžutė žiedams, 9x5,5x4 cm

12,40 €

Vestuvinė žiedų dėžutė.

Žiedų dėžutė pagaminta iš skaidraus stiklo

su metaliniais auksiniais rėmeliais ir sagtele.

Dėžutės dangtelis pasikelia į viršų.

Dėžutės išmatavimai 9x4 cm, aukštis 5,5 cm.