Stalo servetėlės, Airlaid Brown D, 50 vnt

  Stalo servetėlės, Airlaid rudos, 40x40cm, 50 vnt

  8,76 €

  Storos stalo servetėlės Airlaid,

  atrodančios kaip medžiaginės servetėlės.

  Spalva natūrali ruda/šokolado.

  Servetėlės popierinės, vieno sluoksnio.

  Išskleistos servetėlės išmatavimai 40x40 cm,

  parduodamos sulenktos į 4 dalis.

  Pakuotėje yra 50 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Stalo servetėlės, Airlaid rudos, 50 vnt. Stalo servetėlės 40x40cm popierinės, storos paviršius atrodo kaip medžiaginės servetėlės, nes turi reljefinį audinį imituojantį paviršių, iš abiejų pusių atrodo vienodai. Servetėlės vienspalvės, tamsiai rudos iš abiejų pusių, vieno storo sluoksnio, todėl gerai laiko lankstymo formas, malonios liesti, gerai sugeria vandenį. Servetėlės Airlaid D išmatavimai 40x40 cm, parduodamos sulenktos į keturias dalis.

  Servetėlės Airlaid tai šiuolaikiškas natūralios medžiagos pakaitalas - draugiškas aplinkai, gaminamas specialia technologija iš atnaujinamų žaliavų.

  Šventinio stalo dekoravimas ir gražus papuošimas sukuria iškilmingą nuotaiką, todėl reikia suderinti staltieses, indus, stalo servetėles, žvakes, gėles ir kitus stalo dekoravimo elementus. Ruošiatės šventei? Visada atkreipkite dėmesį į servetėles Airlaid!

  Stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: žvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

  Papildoma informacija

  AAN000107