Stalo servetėlės, juodos, 20 vnt

  Stalo servetėlės, juodos, 33x33cm, 20 vnt

  1,24 €

  Popierinės stalo servetėlės 3-jų sluoksnių.

  Spalva juoda.

  Šia spalva dažyti visi 3 sluoksniai.

  Išskleistos servetėlės išmatavimai 33x33 cm.

  Parduodamos servetėlės sulenktos į keturias dalis.

  Pakuotėje yra 20 vnt.

  Pastaba: šiuo metu parduodame juodas servetėles,

  kurių dažytas juodai vienas sluoksnis, kiti du sluoksniai balti.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Stalo servetėlės, juodos, 20 vnt. Servetėlės popierinės, trijų sluoksnių, visi sluoksniai dažyti. Servetėlės išmatavimai 33x33cm, parduodamos servetėlės sulankstytos į keturias dalis. Taip stalo servetėles patogu transportuoti ir naudoti.

  Popierinės servetėlės stalo dekoravimui naudojamos švenčių metu ir kiekvieną dieną. Servetėlės popierinės, bet gana standžios, gerai išlaiko lankstymo formas. Vienspalves juodas stalo servetėles galite derinti su kitos spalvos vienspalvėmis arba dekoruotomis servetėlėmis - taip  pagyvinsite savo stalą, sukursite šventišką nuotaiką. Popierinės stalo servetėlės yra vienos spalvos, nes juodai dažyti vis servetėlės sluoksniai, todėl iš jų daromos stalo dekoracijos ir pom pom. Juoda spalva vis dažniau naudojama įvairiuose dekoro elementuose, todėl juodos spalvos popierinės stalo servetėlės naudojamos ne vien gedului, bet tinka kiekvienai progai ir net Kalėdoms.

  Vienspalvės stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: stalo servetėlės su piešiniužvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

  Papildoma informacija

  SDL111018/SP33-1-010