Pristatymas

Nemokamas siuntos pristatymas Jūsų nurodytu adresu - jei krepšelio pirkinių suma viršija 50 €, o svoris neviršija 30 kg (Pirkimo pardavimo taisyklės punktas 9.2.1)

Mes, Progai.lt, esame įsikūrę Kaune Pramonės pr. 16, Prekybos miestelyje Urmas Rytinė galerija 12 salė 2 vieta. Čia veikia ir reali parduotuvė.

Iš mūsų buveinės visas siuntas paima ir Jums pristato LPexpress kurjeris. Visas siuntas registruojame. Siuntos registracijos numerį ar siuntos atsiėmomo kodą LPexpress darbuotojai Jums atsiųs SMS į Jūsų telefoną, jei siuntą reikės atsiimti pašte ar LPexpress terminale. Siuntą pristatant į namus, kurjeriai praneša galimą pristatymo laiką. Kurjeris už pristatytas siuntas pinigų nesurenka, nes mūsų e-parduotuvėje integruota elektroninė atsiskaitymo sistema Paysera, kuri leidžia, neišeinant iš mūsų e-parduotuvės, pasirinkti savo banką ir apmokėti pavedimu arba atsisiųsti mokėjimo kvitą ir su juo apmokėti už prekes Jums patogioje vietoje.

Pristatymo laikas

 • Mes, gavę apmokėtą užsakymą, prekes sukomplektuojame ir išsiunčiame per 1-2 darbo dienas. Ar Jūsų užsakymas yra apmokėtas matome per Paysera sistemą. Jei su klientu nesusitariame kitaip, užregistruotų bet neapmokėtų užsakymų nevykdome.
 • Parduotuvėje Kaune galite apsipirkti ar atsiimti savo užsakymus darbo dienomis 9-17 val, šeštadieniais 9-14 val. Švenčių dienomis nedirbame.
 • Pristatymas į namus ar terminalus -LP express kurjeris siuntas pristato visoje Lietuvoje per 1-2 darbo dienas po paėmimo iš mūsų parduotuvės. LP express kurjeris siuntų nesurenka ir nepristato šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis. Iš terminalų siuntas galite atsiimti sau patogiu laiku per 3 dienas po to kai kurjeriai Jums atsiunčia žinutę su siuntos atsiėmimo kodu. 
 • Pristatymas į pašto skyrių - siuntos į Jūsų nurodytą pašto skyrių pristatomos visoje Lietuvoje  per 2-3 darbo dienas.
 • Šventiniais laikotarpiais (Kalėdos, Velykos) siuntų pristatymas gali užtrukti ilgiau.

Siuntų pristatymo būdai ir pristatymo kainos:

 1. Atsiimsiu pats.
 2. Siuntos pristatymas į LPexpress terminalus.
 3. Siuntos pristatymas į artimiausią pašto skyrių.
 4. Siuntos pristatymas į namus.
 5. Tarptautinės siuntos.

   1. Atsiimsiu pats - Pristatymo kaina 0 Eur.

Kaip pasirinkti - Išsirenkate prekes, pasirenkate siuntos pristatymo būdą - atsiimsiu pats, apmokate užsakymą. Užsakytas prekes atsiimate patys mūsų parduotuvėje. Siuntos svoris ar gabaritai neribojami.

Adresas:  Pramonės pr. 16, PM Urmas Rytų galerija 12 salė 2 vieta, LT-51185 Kaunas.

Darbo laikas: I-V 9 val iki 17 val, VI 9 val - 14 val. Švenčių dienomis nedirbame.

   2. Siuntos pristatymas į LP express terminalus - pristatymo kaina 2,99 eur.

Kaip pasirinkti - Išsirenkate prekes ir pasirenkate siuntos pristatymo būdą - pristatymas į terminalus. Tada pasirenkate mažiausią terminalo dėžutę iš tų dėžučių, kurias jums rodo e-parduotuvės sistema. Iš terminalų sąrašo pasirenkate sau artimiausią terminalą. Apmokate užsakymą. Iš pasirinkto terminalo siuntą pasiimate patys sau patogiu laiku per 3 dienas nuo pranešimo apie siuntos pristatymą gavimo dienos. 

Kaip atsiimti siuntą per LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą?

 • Apie gautą siuntą būsite informuotas SMS žinute ir (ar) el. paštu, todėl tiksliai žinosite, kada ir kuriame terminale galite atsiimti siuntą.

Svarbu! 

Siuntą atsiimsite terminalo ekrane paeiliui suvedę PIN kodą, kuris nurodytas pranešime apie į terminalą gautą siuntą. Siuntą iš terminalo dėžutės reikia paimti per 3 dienas nuo tos dienos, kai gavote pranešimą, kad siunta pristatyta. Jei siuntos neatsiimsite, siuntą kurjeriai grąžins į paskirstymo punktą, vėliau grąžins mums. 

 3. Siuntos pristatymas į artimiausią pašto skyrių - pristatymo kainos:

siuntos svoris iki 5 kg - 3,99 eur.

Kaip pasirinkti - Išsirenkate prekes, pasirenkate siuntos pristatymą į paštą ir apmokate užsakymą. Siuntą atsiimate artimiausiame pašto skyriuje, kuris atitinka Jūsų adrese nurodytą pašto kodą. Siuntos svoris negali viršyti 5 kg.

Pašto darbuotojai į Jūsų telefoną atsiųs SMS su siuntos registracijos numeriu, kai siunta pasieks Jūsų paštą. Siuntą galėsite atsiimti pašte pateikę siuntos registracijos numerį.

   4. Siuntos pristatymas į namus ar kitu nurodytu adresu - pristatymo kaina 4,99 eur.

Kaip pasirinkti - Išsirenkate prekes, pasirenkate siuntos pristatymo būdą - pristatymas į namus ir apmokate užsakymą. LPexpress kurjeris siuntą Jums pristatys Jūsų nurodytu adresu darbo laiku. Siuntos svoris negali viršyti 31,5 kg. Prieš pristatydamas siuntą kurjeris su Jumis susisieks ir praneš siuntos pristatymo laiką.

   5. Tarptautinės siuntos - pristatymo kaina priklauso nuo konkrečios siuntos dydžio ir pristatymo vietos. Pristatymo tarifus nustato LPexpress                      

Galime išsiųsti siuntas ir už Lietuvos ribų. Pateikite užsakymą bendrąja tvarka, bet jo neapmokėkite. Atsiųsime išankstinio mokėjimo sąskaitą-faktūrą, kur bus įvertinta prekių suma ir siuntos pristatymo kaštai, priklausomai nuo prekių svorio ir gabaritų. Pristatymo būdą ir laiką suderinsime individualiai.

Papildomos sąlygos:

Rankų darbo prekes (kaip pvz. vestuvinės dekoracijos automobiliams, kaspinai, patalpų dekoracijos) gaminame, kai gauname Jūsų užsakymą. Užsakymo išpildymo laikas vasaros metu gali trukti iki 7 darbo dienų. Užsakymus vykdome eilės tvarka, priklausomai nuo pateikimo datos.

 • Jeigu užsakytų prekių ar jų dalies neturime parduotuvėje, jas užsakome arba pakeičiame kitomis. Šiuo atveju būtinai su Jumis susisieksime ir suderinsime Jums priimtiną variantą. Prekes Jums pristatysime per 14 darbo dienų nuo apmokėto užsakymo gavimo dienos.
 • Jeigu užsakytų prekių ar jų dalies mes neturime ir negalime užsakyti ar pagaminti, tokiu atveju - grąžinsime Jums visus arba dalį sumokėtų pinigų. Prieš tai būtinai su Jumis susisieksime.

Svarbu žinoti -

     sistema Jums automatiškai pasiūlys galimus pristatymo būdus ir pristatymo kainas. Iš pateiktų pristatymo būdų Jūs galėsite pasirinkti sau tinkamiausią,

     jei norimo pristatymo būdo nerandate, reiškia kad Jūsų siunta yra per sunki arba per dideli siuntos išmatavimai, 

     Jūs visada galite atsiųsti savo kurjerį arba prekes atsiimti patys. Maloniai bendradarbiausime.

     Skatiname pasirinkti didesnį prekių krepšelį ir pasinaudoti nemokamu pristatymu jūsų nurodytu adresu.

     Visada galite kreiptis tel. +37069933892