Stalo servetėlės, Airlaid, Golden ornament, 50 vnt

  Stalo servetėlės, Airlaid, Golden ornament, 40x40cm, 50vnt

  13,47 €

  Medžiagą imituojančios stalo servetėlės Airlaid.

  Fono spalva balta su auksiniais ornamentais servetėlės kraštuose.

  Servetėlės popierinės, vieno sluoksnio, storos.

  Išskleistos servetėlės išmatavimai 40x40 cm, 

  parduodamos sulenktos į keturias dalis.

  Pakuotėje 50 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Stalo servetėlės, Airlaid, Golden ornament, 50vnt, 40x40 cm. Servetėlės popierinės imituoja storas baltas medžiaginės servetėlės su auksiniais ornamentais. Servetėlės piešinys labai universalus, todėl šios servetėlės tinka stalo puošimui kiekvienai šventei ar iškilmingai progai.

  Stalo servetėlės popierinės vieno sluoksnio, bet gaminamos specialia technologija, todėl yra storos ir gerai laiko lankstymo formas. Servetėlės turi audinį primenantį paviršių, kuris jaučiamas iš abiejų servetėlės pusių. Servetėlės gerojoje pusėje dekoruotos aukso spalvos ornamentais baltame fone. Išskleistos servetėlės išmatavimai 40x40 cm - jos gana didelės - tinka didelio pietų stalo dekoravimui.

  Stalo servetėlės, staltiesės, indai, stalo žvakės, gėlės ir kitos stalo dekoracijos - turėtų derėti tarpusavyje. Suderinkite viską ir taip bus sukurtas prabangus šventinio stalo papuošimas vestuvėms, jubiliejui, Kalėdoms ar kitai progai. 

  Stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: žvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

  Papildoma informacija

  AAN007309