Stalo servetėlės, Airlaid, Sentimental Bloosom, 50 vnt

  Stalo servetėlės, Airlaid Sentimental Bloosom, 40x40cm, 50 vnt

  9,01 €

  Medžiagą imituojančios stalo servetėlės Airlaid.

  Spalva prigesinta mėlyna su pilkais gėlių piešiniais,

  primena lininių servetėlių vaizdą.

  Servetėlės popierinės, storos vieno sluoksnio.

  Išskleistos servetėlės išmatavimai 40x40 cm, 

  parduodamos sulenktos į keturias dalis

  Pakuotėje 50 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Stalo servetėlės, Airlaid, Sentimental Bloosom, 50 vnt, 40x40cm. Servetėlės popierinės imituoja storas medžiagines servetėles su gėlių piešiniu mėlyname fone. Šios servetėlės gražios mėlynos spalvos, papuoštos šviesiai pilkais gėlių piešiniais, todėl tinka stalo papuošimui kiekvienai progai ir kasdieniam naudojimui.

  Stalo servetėlės popierinės, vieno sluoksnio, bet storos, gerai laiko lankstymo formas, malonios liesti, gerai sugeria vandenį. Servetėlės Airlaid  Textile turi audinį primenantį paviršių ir atrodo kaip medžiaginės. Šios servetėlės tai šiuolaikiškas natūralios medžiagos pakaitalas - draugiškas aplinkai - gaminamas iš atnaujinamų šaltinių.

  Stalo servetėlės, staltiesės, indai, stalo žvakės, gėlės ir kitos stalo dekoracijos - suderinkite viską tarpusavyje - taip bus sukurtas prabangus šventinio stalo papuošimas.

  Stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: žvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

  Papildoma informacija

  464955015