Stalo servetėlės, Airlaid Bordeaux D, 50 vnt

  Stalo servetėlės, Airlaid bordo, 40x40cm, 50 vnt

  11,49 €

  Storos stalo servetėlės Airlaid,

  atrodančios kaip medžiaginės servetėlės.

  Spalva bordo, vienoda iš abiejų pusių.

  Servetėlės popierinės, vieno sluoksnio, storos.

  Išskleistos servetėlės imatavimai 40x40 cm.

  Parduodamos sulenktos į keturias dalis.

  Pakuotėje yra 50 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Stalo servetėlės, Airlaid bordo, 50 vnt 40x40cm. Stalo servetėlės popierinės, atrodo kaip medžiaginės servetėlės, nes turi reljefinį audinį imituojantį paviršių. Iš abiejų pusių servetėlės atrodo vienodai. Stalo servetėlės vienspalvės, vieno sluoksnio, bet storos, todėl gerai laiko lankstymo formas, malonios liesti, gerai sugeria vandenį. Servetėlės Airlaid D išmatavimai 40x40 cm, parduodamos sulenktos į keturias dalis.

  Servetėlės Airlaid tai šiuolaikiškas natūralios medžiagos pakaitalas - draugiškas aplinkai, gaminamas iš atnaujinamų žaliavų.

  Šventinio stalo dekoravimas ir gražus papuošimas sukuria iškilmingą nuotaiką, todėl reikia suderinti staltieses, indus, stalo servetėles, žvakes, gėles ir kitus stalo dekoravimo elementus. Ruošiatės šventei? Visada atkreipkite dėmesį į servetėles Airlaid!

  Stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: žvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

  Papildoma informacija

  AAN000123