Stalo servetėlės, Airlaid, Sugtle Grid sidabrinės, 50 vnt

  Stalo servetėlės, Airlaid Sugtle Grid sidabrinės, 40x40cm, 50 vnt

  9,01 €

  Medžiagą imituojančios stalo servetėlės Airlaid.

  Spalva balta su sidabriniais kraštais ir kvadratukais viduryje.

  Servetėlės popierinės, vieno sluoksnio, storos ir tvirtos.

  Išskleistos servetėlės išmatavimai 40x40 cm, 

  parduodamaos sulenktos į keturias dalis.

  Pakuotėje 50 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Stalo servetėlės, Airlaid Sugtle grid sidabrinės, 50 vnt, dydis 40x40 cm. Servetėlės popierinės imituoja storas medžiagines servetėlėe su sidabriniais ornamentais. Servetėlės piešinys labai universalus, todėl šios servetėlės tinka stalo puošimui kiekvienai šventei ar iškilmingai progai.

  Stalo servetėlės popierinės vieno sluoksnio, bet gaminamos specialia technologija, todėl yra storos ir gerai laiko lankstymo formas. Servetėlės turi audinį primenantį paviršių, kuris jaučiamas iš abiejų servetėlės pusių. Servetėlės gerojoje pusėje dekoruotos sidabro spalvos ornamentais baltame fone. Išskleistos servetėlės išmatavimai 40x40 cm - jos gana didelės - tinka didelio pietų stalo dekoravimui.

  Stalo servetėlės, staltiesės, indai, stalo žvakės, gėlės ir kitos stalo dekoracijos - turėtų derėti tarpusavyje. Suderinkite viską ir taip bus sukurtas prabangus šventinio stalo papuošimas vestuvėms, jubiliejui, Kalėdoms ar kitai progai. 

  Stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: žvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

  Papildoma informacija

  AAN004100