Saugus atsiskaitymas

Norime užtikrinti aukščiausią Jūsų asmeninių bei finansinių duomenų saugumą ir konfidencialumą, todėl naudojamės „Paysera LT“, UAB paslaugomis.

„Paysera LT“ — elektroninių pinigų įstaiga

Kompanija įsteigta 2004 metais. 2012 m. Lietuvos banko sprendimu jai išduota el. pinigų licencija, kuri suteikia teisę vykdyti veiklą, susijusią su el. pinigų leidimu ir mokėjimo paslaugų teikimu visose Europos Sąjungos šalyse. Įmonės kodas 300060819 PVM kodas LT100001261114.  Adresas Mėnulio g. 7, Vilnius, LT-04326, Lietuva

Paysera – tarptautinė universali mokėjimų platforma, suteikianti galimybę atsiskaityti internetu, grynaisiais ir mobiliaisiais įrenginiais. Fiziniams ir juridiniams asmenims „Paysera“ leidžia atsidaryti atsiskaitomąją sąskaitą ir iš jos vykdyti mokėjimų operacijas – gauti ir siųsti pinigus, konvertuoti valiutą, atsiskaityti už prekes ir paslaugas. „Paysera“ taip pat leidžia rinkti įmokas internetu, teikia elektroninės prekybos sprendimus.

Paysera leidžianti Jums atsiskaityti internetu naudojantis visų didžiųjų Lietuvos bankų (“Swedbank”, “SEB”,  “DNB”, “Nordea”, “Šiaulių bankas”, “Medicinos bankas”, “Citadele”, “Danske Bank”, “Lietuvos kredito unijos”) el. Bankininkystės paslaugomis, taip pat atsiskaityti grynais “Maxima” kasose, “Narvesen” ir “Lietuvos spauda” kioskuose, “Lietuvos pašto” ir “Paypost” skyriuose, “Perlo paslaugos” terminaluose ir žinoma bankų skyriuose.

Apie saugų atsiskaitymą patvirtina PaySera logotipas naudojamas mūsų e-parduotuvės tituliniame puslapyje ir logotipas prie kiekvienos prekės aprašymo. Taip pat esame patvirtinti saugių atsiskaitymų pardavėjų kataloge.

Jei nepavyko apmokėti, kreipkitės Paysera pagalbos telefonu +370 5 207 1558 arba rašykite https://support.paysera.com

 Linkime Jums saugių apsipirkimų visas 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę.