Stalo servetėlės, Airlaid Elegant Tangle, 50 vnt

  Stalo servetėlės, Airlaid Elegant Tangle, 40x40cm, 50 vnt

  13,47 €

  Stalo servetėlės Airlaid su piešiniu .

  Fono spalva auksinė, kraštai puošti baltais ornamentais.

  Servetėlės atrodo kaip medžiaginės, vieno sluksnio, popierinės.

  Išskleistos servetėlės išmatavimai 40x40 cm,

  parduodamos sulenktos į 4 dalis.

  Pakuotėje yra 50 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Stalo servetėlės, Airlaid auksinės su ornamentais, 50 vnt. Servetėlės storos popierinės, atrodo kaip medžiaginės servetėlės, turi audinį imituojantį paviršių. Servetėlės fonas auksinis, kraštus puošia baltos spalvos ornamentai. Servetėlės Airlaid vieno sluoksnio, bet storos, gerai laiko lankstymo formas, malonios liesti, gerai sugeria vandenį. Stalo servetėlės Airlaid išmatavimai 40x40 cm, parduodamos sulenktos į keturias dalis.

  Servetėlės Airlaid tai šiuolaikiškas natūralios medžiagos pakaitalas - draugiškas aplinkai, gaminamas iš atnaujinamų žaliavų.

  Šventinio stalo dekoravimas ir gražus papuošimas sukuria iškilmingą nuotaiką, todėl reikia suderinti staltieses, indus, stalo servetėles, žvakes, gėles ir kitus stalo dekoravimo elementus. Ruošiatės šventei? Visada atkreipkite dėmesį į servetėles Airlaid! Šios stalo servetėlės labai universalios, tiks bet kuriai Jūsų šventei.

  Stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: žvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

  Papildoma informacija

  AAN702808