Medinis vokelis, Vestuvių proga

  Medinis vokelis, Vestuvių proga

  3,97 €

  Vestuvinis medinis vokelis pinigams.

  Užrašas "Vestuvių proga".

  Išmatavimai 17,5x9x1 cm.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Medinis vokelis pinigams, Vestuvių proga, naudojamas kaip vestuvinis atvirukas. Sveikinimai jaunavedžiams baigiami įteikiant dovanas, dažnai tai būna pinigai ar čekiai, tam labai tinka vestuviniai mediniai vokeliai.

  Medinis vokelis pinigams tai medinė dėžutė su išgraviruotu jaunųjų poros piešiniu ir užrašu Vestuvių proga. Medinis vokelis nedidelis, išmatavimai 17,5x9x1 cm. Jo viduje telpa visų dydžių Euro kupiūros ir nedidelės dovanos. Vokelis pinigams atidaromas dangtelį atsilenkiant į kairę pusę, o dešinėje pusėje vokelis užrišamas juostele. Šios medinės dėžutės viršelio ir dugnelio dešiniame krašte yra skylutės, per kurias perveriame juostelę ir surišame. Surišimui pridedame natūralios rafijos juostelę arba satino juostelę. 

  Pastaba: Mediniai vokeliai pinigams gaminami iš natūralaus medžio plokštės, todėl medžio spalva, šakos, rievės, jų išsidėstymai ir atspalviai neprognozuojami ir neatitiks vokelio fono vaizdo esamoje nuotraukoje. Natūralaus medžio rievės ir atspalviai suteikia kiekvienai dėžutei unikalų išskirtinumą.

  Mediniai vokeliai pinigams naudojami sveikinant žmones įvairiomis progomis, ruošiantis sveikinti dažnai prireikia ir tokių priemonių kaip gėlių pakavimo popierius ir juostelės ar kaspinai, svečių palinkėjimų knyga.

  Papildoma informacija

  Mvok-jaunieji