Medinis vokelis pinigams Svajonė

Medinis vokelis pinigams, Svajonė

3,97 €

Medinis vokelis pinigams skirtas dovanos įpakavimui.

Ant viršelio išgraviruotos gėlės ir palinkėjimas:

"Gyvenimą paverski svajone, o svajonę gyvenimu..."

Išmatavimai 17,5x9x1 cm.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Medinis vokelis pinigams, Svajonė. Vokeliai naudojami kaip sveikinimo atvirukai kai dovanos yra čekis, kuponas ar pinigai. Šis medinis vokelis labai tinka kai įteikiamos mažos šventinės dovanos ir sveikinimai gimtadienio, jubiliejaus, vardadienio ar bet kuria kita proga.

Medinis vokelis pinigams tai medinė dėžutė, ant kurios viršelio yra išgraviruotos gėlės ir gražus palinkėjimas: Gyvenimą paverski svajone, o svajonę gyvenimu... Medinis vokelis nedidelis, jo išmatavimai 17,5x9x1 cm. Vokelio viduje telpa visų dydžių EURO kupiūros. Medinis vokelis atidaromas dangtelį atsilenkiant į kairę pusę, o dešinėje pusėje vokelio viršus ir dugnelis surišami juostele. Surišimui yra atitinkamos skylutės, per kurias perveriame juostelę ir surišame. Surišimui pridedame natūralios rafijos juostelę. 

Pastaba: Mediniai vokeliai pinigams gaminami iš natūralaus medžio plokštės, todėl medžio spalva, šakos, rievės, jų išsidėstymai ir atspalviai neprognozuojami ir neatitiks vaizdo esamoje nuotraukoje. Natūralaus medžio rievės ir atspalviai suteikia kiekvienai dėžutei unikalų išskirtinumą.

Papildoma informacija

Mvok-svajonė