Medinis vokelis, Gyvenk linksmai

  Medinis vokelis, Gyvenk linksmai

  3,97 €

  Medinis vokelis pinigams skirtas dovanos įpakavimui.

  Ant viršelio išgraviruotas kiauraraštis ornamentas ir palinkėjimas:

  "Gyvenk linksmai, mylėk karštai ir viskas bus gerai..."

  Išmatavimai 17,5x9x1 cm.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Medinis vokelis, Gyvenk linksmai. Vokeliai pinigams naudojami kaip sveikinimo atvirukai kai dovanos čekis, kuponas ar pinigai. Medinis vokelis gera dovana ir sveikinimas gimtadienio, jubiliejaus, vardadienio ar kitos šventės proga.

  Medinis vokelis pinigams tai medinė dėžutė, ant kurios viršelio yra išgraviruotos gėlės ir linksmas palinkėjimas: Gyvenk linksmai, mylėk karštai ir viskas bus gerai... Medinis vokelis nedidelis, jo išmatavimai 17,5x9x1 cm. Vokelio viduje telpa visų dydžių EURO kupiūros. Medinis vokelis atidaromas dangtelį atsilenkiant į kairę pusę, o dešinėje pusėje vokelio viršus ir dugnelis surišami juostele. Surišimui yra atitinkamos skylutės, per kurias perveriame juostelę ir surišame. Surišimui pridedame natūralios rafijos ar satino juostelę. 

  Pastaba: Mediniai vokeliai pinigams gaminami iš natūralaus medžio plokštės, todėl medžio spalva, šakos, rievės, jų išsidėstymai ir atspalviai neprognozuojami ir neatitiks vaizdo esamoje nuotraukoje. Natūralaus medžio rievės ir atspalviai suteikia kiekvienai dėžutei unikalų išskirtinumą.

  Mediniai vokeliai pinigams naudojami sveikinant žmones įvairiomis progomis, ruošiantis sveikinti dažnai prireikia ir tokių priemonių kaip gėlių pakavimo popierius ir juostelės ar kaspinaisvečių palinkėjimų knyga.

  Papildoma informacija

  Mvok-gyvenk linksmai