Medinis vokelis, Gimtadienio proga

Medinis vokelis, Gimtadienio proga

3,97 €

Medinis vokelis pinigams skirtas dovanos įpakavimui.

Ant viršelio išgraviruotos ažūrinės gėlės ir palinkėjimas:

"Gimtadienio proga".

Gėlių piešinys kiauraraštis.

Išmatavimai 17,5x9x1 cm.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Medinis vokelis, Gimtadienio proga. Vokeliai pinigams naudojami kaip sveikinimo atvirukai, tinka mažai dovanai, čekiui, pinigams. Šis medinis vokelis tinka sveikinimui bet kurio gimtadienio progai, nes nėra užrašytų konkrečių metų skaičiaus.

Medinis vokelis pinigams tai medinė dėžutė, ant kurios viršelio yra išgraviruotos kiauraraštės gėlės ir palinkėjimas: Gimtadienio proga. Medinis vokelis nedidelis, jo išmatavimai 17,5x9x1 cm. Vokelio viduje telpa visų dydžių EURO kupiūros. Medinis vokelis atidaromas dangtelį atsilenkiant į kairę pusę, o dešinėje pusėje vokelio viršus ir dugnelis surišami juostele. Surišimui yra atitinkamos skylutės per kurias perveriame juostelę ir surišame. Surišimui pridedame natūralios rafijos ar satino juostelę. 

Pastaba: Mediniai vokeliai pinigams gaminami iš natūralaus medžio plokštės, todėl medžio spalva, šakos, rievės, jų išsidėstymai ir atspalviai neprognozuojami ir neatitiks vaizdo esamoje nuotraukoje. Natūralaus medžio rievės ir atspalviai suteikia kiekvienai dėžutei unikalų išskirtinumą.

Papildoma informacija

Mvok-gimtadienio-rožė