Balionai, Strong Metalic 27 cm, balti, 100vnt

  Balionai, Strong Metalic 12 cm, balti, 100vnt

  5,74 €

  Maži lateksiniai metalizuoti balionai Strong.

  Spalva balta metalizuota.

  Balionai pučiami iki 12 cm diametro,

  galima pildyti oru arba helio dujomis.

  Pakuotėje 100 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Balionai, Strong Metalic 12cm balti, 100vnt. Balionai metalizuoti baltos spalvos, maži, pildomi oru ar helio dujomis, tinka šventės puošimui bet kokiai progai. Balti balionai puikiai dera su kitos spalvos balionais, dekoratyvinėmis sienelėmis, juostelėmis ir gėlėmis. Balti metalizuoti balionai ypač tinka vestuvėms ir krikštynoms. Balionai gražus kiekvienos šventės patalpų ir lauko papuošimas ir dekoras. Iš balionų daromos įvairios balionų girliandos, balionų puokštės ir kitos švenčių dekoracijos.

  Lateksiniai balionai gaminami iš natūralaus kaučiuko latekso, stiprūs, gamtoje pilnai suyra. Balionai yra maži. Šie balionai pučiami iki 12 cm diametro. Balionai ilgai išlaiko pripūstą formą. Balionai gali būti pildomi oru arba pučiamos helio dujos. Balionai su helio dujomis greitai kyla į viršų, todėl juos reikia pririšti arba naudoti svarelius.

  Dėmesio! Perskaitykite ir laikykitės instrukcijų!

  Balionai neskirti vaikams iki 3 metų amžiaus. Vaikai gali susižaloti sprogusiu balionėliu arba jo dalimis. Būtina suaugusiojo priežiūra - suaugusieji turi pripūsti balioną ir prižiūrėti, kad vaikai jį naudotų tinkamai. Nepripūsti balionai turi būti laikomi vaikams neprieinamoje vietoje, o susprogusio baliono dalis išmeskite nedelsiant. Balionams pūsti naudokite tam pritaikytą balionų pompą. Pūsdami laikykite balioną toliau nuo akių ir veido, nepūskite burna, nes jiems sprogus, galite susižeisti.

  Papildoma informacija

  SB5M-008