Balionai, Strong 27 cm, šviesiai rožiniai, 100 vnt

  Balionai, Strong 27 cm, šviesiai rožiniai, 100 vnt

  7,02 €

  Lateksiniai balionai Strong.

  Balionai pasteliniai, labai šviesiai rožinės spalvos.

  Balionai pučiami iki 27 cm diametro,

  galima pildyti oru ar helio dujomis.

  Pakuotėje 100 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Balionai Strong 27cm, šviesiai rožiniai, 100vnt. Balionai lateksiniai, stiprūs, pildomi oru ar helio dujomis, tinka dekoracijoms krikštynoms ar gimtadieniui, ar bet kuriai kitai progai. Balionai naudojami šventės patalpų ir lauko papuošimui. Iš balionų daromos įvairios balionų girliandos, balionų puokštės ir kitos švenčių dekoracijos.

  Lateksiniai balionai stiprūs, vidutinio dydžio. Šie balionai pučiami iki 27 cm diametro. Galima pūsti ir mažiau, tada turėsime vieno atspalvio ir skirtingų dydžių balionus. Guminiai balionai ilgai išlaiko pripūstą formą. Balionai gali būti pildomi oru ar pučiamos helio dujos. Kadangi helio dujos lengvesnės už orą, balionai su helio dujomis greitai kyla į viršų, juos būtina pririšti arba naudoti svarelius. Balionai pagaminti iš natūralaus kaučiuko latekso, todėl pilnai biologiškai suyra.

  Dėmesio! Perskaitykite ir laikykitės instrukcijų!

  Balionai neskirti vaikams iki 3 metų amžiaus. Vaikai gali susižaloti sprogusiu balionu arba jo dalimis. Būtina suaugusiojo priežiūra - suaugusieji turi pripūsti balioną ir prižiūrėti, kad vaikai jį naudotų tinkamai. Nepripūsti balionai turi būti laikomi vaikams neprieinamoje vietoje, o susprogusio baliono dalis išmeskite nedelsiant. Balionams pūsti naudokite tam pritaikytą balionų pompą. Pūsdami laikykite balioną toliau nuo akių ir veido, nepūskite burna, nes jiems sprogus, galite susižeisti.

  Papildoma informacija

  SB12P-081B