Medinis vokelis, Sukurkite pasaulį...

Vestuvinis vokelis, Sukurkite pasaulį...

3,97 €

Medinis vokelis pinigams vestuvių proga.

Ant viršelio yra piešinys ir užrašas:

"Sukurkite pasaulį, kuriame Jums būtų gera gyventi..."

Išmatavimai 17,5x9x1 cm.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Medinis vokelis pinigams, čekiui ar dovanai vestuvių proga. Mediniai vokeliai naudojami kaip atvirukai. Dovanos ir sveikinimai jaunavedžiams dažnai įteikiami čekiais, kuponais ar tam tikra pinigų suma - visais šiais atvejais puikiai tiks mūsų siūlomi mediniai vokeliai.

Medinis vokelis pinigams tai nedidelė medinė dėžutė, ant kurios viršelio išgraviruotas piešinys -  besiliečiančios taurės ir palinkėjimas: Sukurkite pasaulį, kuriame Jums gera būtų gyventi... Dėžutės pinigams išmatavimai 17,5x9x1 cm. Viduje telpa visų dydžių EURO kupiūros. Medinis vokelis pinigams atidaromas dangtelį atsilenkiant į kairę pusę, o dešiniame šone viršelį ir dugnelį surišime juostele, tam yra atitinkamos skylutės, per kurias perveriame juostelę ir surišame. Surišimui pridedame natūralios rafijos juostelę. 

Pastaba: Mediniai vokeliai pinigams gaminami iš natūralaus medžio plokštės, todėl medžio spalva, šakos, rievės, jų išsidėstymai ir atspalviai neprognozuojami ir neatitiks vaizdo esamoje nuotraukoje. Natūralaus medžio rievės ir atspalviai suteikia kiekvienai dėžutei unikalų išskirtinumą.

Papildoma informacija

4687105004