Medinis vokelis, Angelo sparnai

Medinis vokelis, Angelo sparnai

3,97 €

Medinė sveikinimo dėžutė krikštynų proga.

Dėžutės piešinya su kiauraraščiais elementais (matosi tamsiau),

Kitos piešinio dalys ir užrašas išdeginti lazeriu.

Dėžutė, kaip vokelis, skirta čekiams, pinigams ir smulkioms dovanoms.

Į vidų telpa visų kupiūrų pinigai.

Dėžutės dangtelis atsidaro iš dešinės į kairę,

Įdėjus dovanas dėžutė reikia užrišti kaspinėliu, kad neatsidarytų.

Juostelę kaspinėliui pridedame.

Dėžurės išmatavimai 19x9x1 cm.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Medinis vokelis, Angelo sparnai. Vokeliai pinigams naudojami kaip sveikinimo atvirukai kai dovana čekis ar pinigai. Medinis vokelis su angelu yra puikus dovanos įpakavimas vaikui gimimo, gimtadienio ar krikštynų proga, vokelis tinka dovanos įpakavimui ir suaugusiems Kalėdų ar kita proga.

Medinis vokelis pinigams tai medinė dėžutė, ant kurios viršelio yra stilizuotas angelo piešinys su kiauraraščiais elementais (nuotraukoje matosi tamsesnės vietos) ir palinkėjimas: Tegul angelo sparnai tave saugos ir globos... Medinis vokelis nedidelis, jo išmatavimai 17,5x9x1 cm. Vokelio viduje telpa visų dydžių EURO kupiūros. Medinis vokelis atidaromas dangtelį atsilenkiant į kairę pusę, o dešinėje pusėje, kad vokelis neatsidarytų, jo viršus ir dugnelis surišami juostele. Surišimui yra atitinkamos skylutės per kurias perveriame juostelę ir surišame. Surišimui pridedame natūralios rafijos juostelę. 

Pastaba: Mediniai vokeliai pinigams gaminami iš natūralaus medžio plokštės, todėl medžio spalva, šakos, rievės, jų išsidėstymai ir atspalviai neprognozuojami ir neatitiks vaizdo esamoje nuotraukoje. Natūralaus medžio rievės ir atspalviai suteikia kiekvienai dėžutei unikalų išskirtinumą.

Papildoma informacija

Mvok-sparnai