Dėžutė vokams, Su Širdele

  Dėžutė vokams, Su Širdele

  15,29 €

  Balta kartoninė dėžutė dovanų vokams, kodas PUDTM4.

  Dėžutė atrodo kaip pašto dėžutė, kuri viršuje turi įpjovą vokams įmesti.

  Dėžutė vienoje pusėje dekoruota dirbtinių gėlių širdele.

  Dėžutė apjuosta medvilnine virvele.

  Dėžutės dangtelis turi kiaurymę vokams įmesti ir atsidaro į viršų.

  Dėžutės ir dekoracijų spalva balta.

  Dėžutės išmatavimai 24x24x24 cm.

  Pastaba: dėžutė vokams parduodama nesulankstyta plokščia, reikia tik išskleisti ir uždaryti dangtelį.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Dėžutė vokams, Su širdele. Dėžutė kartoninė balta puošta širdele iš dirbtinių gėlyčių. Kartoninė dėžutė su kiauryme dangtelyje skirta sumesti čekiams ir dovanų laiškams atrodo kaip dekoratyvinė pašto dėžutė. Dažnai svečiai Jauniesiems dovanoja pinigus ar čekius, todėl, priimant svečių sveikinimus, labai patogu kai šalia stovi tokia dėžutė, kur sumetami dovanų vokai. Čia telpa smulkios vestuvių dovanos. Nors dėžutė dekoruota dirbtinių gėlių širdele, ji gali būti naudojama ne tik vestuvėms. Ši dėžutė vokams tinka krikštynoms ar gimtadienio sveikinimams.

  Dėžutė vokams pagaminta iš tvirto balto kartono. Viena kartoninės dėžutės vokams sienelė dekoruota dirbtinių švelniai kreminių gėlyčių širdele. Dėžutė apjuosta medvilnine virvele. Dėžutės dangtelis turi išpjovą kaip laiškų dėžutė, kur metami dovanų vokai, čekiai, palinkėjimų kortelės ar laiškai. Dėžutės dangtelis atsidaro atlenkiant jį į viršų, todėl, jei dovanų vokas didesnis, galima atidaryti dangtelį ir voką įdėti.

  Vestuvinės dėžutės vokams parduodamos nesulankstytos, o suspaustos. Dėžutės konstrukcija tokia patogi, kad labai paprasta ją suformuoti: praskleidžiame dėžutės sieneles į šonus, tuo pačiu ištiesiname dugną jį spaudžiant žemyn ir uždarome dangtelį. Štai vestuvinė dėžutė vokams paruošta.

  Papildoma informacija

  PUDTM4