Vokelis, kiauraraštis Vestuvių proga

  Vokelis, kiauraraštis Vestuvių proga

  3,97 €

  Vestuvinis medinis vokelis pinigams

  su kiauraraščiu ornamentu

  ir užrašu Vestuvių proga

  Išmatavimai 17,5x9x1 cm

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Medinis vokelis pinigams naudojamas kaip vestuvinis atvirukas. Sveikinimai jaunavedžiams baigiami įteikiant dovanas, dažnai tai būna pinigai ar čekiai, tam labai tinka vestuviniai mediniai vokeliai.

  Medinis vokelis pinigams tai medinė dėžutė su kiaurašaščiu piešiniu (nuotraukoje kiauros vietos atrodo tamsiau) ir užrašu Vestuvių proga. Medinis vokelis nedidelis, išmatavimai 17,5x9x1 cm. Jo viduje telpa visų dydžių Euro kupiūros ir nedidelės dovanėlės. Vokelis atidaromas dangtelį atsilenkiant į kairę pusę, o dešinėje pusėje vokelis užrišamas juostele. Šios medinės dėžutės viršelio ir dugnelio dešiniame krašte yra skylutės per kurias perveriame juostelę ir surišame. Surišimui pridedame natūralios rafijos juostelę. 

  Pastaba: Mediniai vokeliai pinigams gaminami iš natūralaus medžio plokštės, todėl medžio spalva, šakos, rievės, jų išsidėstymai ir atspalviai neprognozuojami ir neatitiks vokelio fono vaizdo esamoje nuotraukoje. Natūralaus medžio rievės ir atspalviai suteikia kiekvienai dėžutei unikalų išskirtinumą.

  Mediniai vokeliai pinigams naudojami sveikinant žmones įvairiomis progomis, ruošiantis sveikinti dažnai prireikia ir tokių priemonių kaip gėlių pakavimo popierius ir juostelės ar kaspinaisvečių palinkėjimų knyga.

  Papildoma informacija

  Mvok-rūtos