Jubiliejinė graviruota taurė, 40

  Jubiliejinė graviruota taurė, 40

  12,36 €

  Jubiliejinė stiklinė taurė papuošta Svwarovskio kristalais,

  rankomis graviruotais ornamentais ir užrašu 40.

  Taurė supakuota permatomoje plastikinėje dėžutėje.

  Taurės diametras 10 cm, aukštis 23 cm.

  Dėžutės diametras 10 cm, aukštis 26 cm.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Jubiliejinė graviruota taurė su Swarovski kristalais, 40 metų jubiliejaus proga. Stiklinė vyno taurė 40 graviruota rankomis, puošta kristalais. Jubiliejinė taurė 40 puiki dovana jubilijatui ir graži šventinio stalo puošmena. Jubiliejinės graviruotos taurės aukštis 23 cm, diametras 10 cm. 

  Stiklinė jubiliejinė taurė 40 papuošta rankomis išgraviruotu skaičiumi 40, dekoratyviniais ornamentais arba gėlėmis ir papuošta Svarovskio kristalais. Taurė supakuota permatomoje plastikinėje dėžutėje, todėl taures saugu ir patogu transportuoti. Dėžutės aukštis 26 cm, o diametras 10 cm.

  Pastaba: kiekviena jubiliejinė taurė graviruojama individualiai, todėl ant taurės išgraviruoti raštai gali skirtis nuo nuotraukoje matomo vaizdo, bet skaičius 40 visada bus išgraviruotas.

  Graviruota taurė su Swarovski kristalais dažnai dovanojama kartu su kitomis dovanomis, pvz: mediniai vokeliai pinigams. Graviruota taurė gali būti papildomai supakuota kaip dovana naudojant šias priemones: popieriniai dovanų maišeliaipopierinės dėžutės su langeliumedinės dėžutėsdovanų pakavimo popieriuspopierius gėlėms ir dovanoms pakuotijuostelėskaspinai. Dovanos dėžutės ar popierinio maišelio užpildai gali būti šilkinis popieriuspopieriaus drožlėskokoso plaušas.

  Papildoma informacija

  S-000240-40