Medinis vokelis, Krikštynų proga

Medinis vokelis, Krikštynų proga

3,97 €

Medinis vokelis pinigams ar čekiui.

Ant viršelio išgraviruotas vaikiškas vežimėlis ir parašyta:

Krikštynų proga!

Vežimėlio piešinys kiauraraštis.

Išmatavimai 17,5x9x1 cm.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Medinis vokelis, Krikštynų proga. Vokeliai pinigams naudojami kaip sveikinimo atvirukai kai dovana čekis ar pinigai. Šis medinis vokelis su vežimėliu yra puikus dovanos įpakavimas vaikui krikštynų proga.

Medinis vokelis pinigams tai medinė dėžutė, ant kurios viršelio yra stilizuotas vaikiško vežimėlio piešinys ir palinkėjimas: Krikštynų proga!. Vežimėlio piešinys kiauraraštis. Medinis vokelis nedidelis, jo išmatavimai 19x9x1 cm. Vokelio viduje telpa visų dydžių EURO kupiūros. Medinis vokelis atidaromas dangtelį atsilenkiant į kairę pusę, o dešinėje pusėje, kad vokelis neatsidarytų, jo viršus ir dugnelis surišami juostele. Surišimui yra atitinkamos skylutės per kurias perveriame juostelę ir surišame. Surišimui pridedame natūralios rafijos juostelę. 

Pastaba: Mediniai vokeliai pinigams gaminami iš natūralaus medžio plokštės, todėl medžio spalva, šakos, rievės, jų išsidėstymai ir atspalviai neprognozuojami ir neatitiks vaizdo esamoje nuotraukoje. Natūralaus medžio rievės ir atspalviai suteikia kiekvienai dėžutei unikalų išskirtinumą.

Papildoma informacija

Mvok-vežimėlis