Atskleisti lytį, Konfeti patranka, rožinė, 60 cm

  Konfeti patranka, kūdikio lyties atskleidimui, rožinė, 60 cm

  4,05 €

  Konfeti patranka - Atskleisti lytį - naudojama

  kūdikio lyties atskleidimo šventei ar mergaitės gimtadieniui.

  Patranka iššauna rožinius minkšto popieriaus apskritimus.

  Popierėlius iššauna į 5 m aukštį.

  Tūbos aukštis 60 cm.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Konfeti patranka, kūdikio lyties atskleidimui, Rožinė, 60cm. Konfeti patranka šventinė atributika kūdikio lyties atskleidimo šventei. Ši patranka gali būti gimtadienio atributika ar mergaitės krikštynų atributika. Kartoninė tūba iššauna minkštus rožinius popierinius apskritimus į 5m aukštį. Konfeti patranka pranešti kūdikio lyčiai naudojama kaip siurprizas svečiams ir labai tinka fotosesijoms, nes kol konfeti leidžiasi užfiksuojamos gražios nuotraukos. 

  Konfeti patranka kūdikio lyties atskleidimui su garsu iššauna rožinius apskritimo formos lengvus konfeti popierėlius į 4-5 m aukštį, todėl prieš šaunant gal reiktų perspėti svečius, o ypač vaikus, kad neišsigąstų. Konfeti patranka atskleisti kūdikio lytį viršuje uždaryta sidabrine folija, o apačioje yra pažymėtos rodyklės, besisukančios priešingomis kryptimis. Tose vietose konfeti patranką reikia tvirtai laikyti abiem rankom toliau nuo savęs. Konfeti patrankos viršus turi būti nukreiptas į viršų ir pasuktas į tą vietą kur norite, kad byrėtų konfeti popierėliai. Staiga sukant rankas parodytomis kryptimis konfeti patranka iššaus. Besileidžiantys rožiniai konfeti apskritimai atrodo įspūdingai - toks vaizdas praneša, kad laukiama gimstančios mergaitės.

  Kūdikio lyties atskleidimo šventės (baby shower) metu naudojamos įvairios papildomos rožinės arba žydros spalvos dekoracijos: balionaistalo servetėlės, girliandosdekoratyvios sienelėsžvakėsjuostelėsmuilo burbulai.

  Pastaba: Iššautus konfeti popierėlius po šventės, ypač jei šventė vyko gamtoje, rekomenduojame surinkti. Švęskime linksmai, bet saugokime Gamtą!

  Papildoma informacija

  TUKR60-081