Konfeti žvaigždutės, medinės, 50vnt

  Konfeti žvaigždutės, medinės, 20mm, 50vnt

  1,98 €

  Šventinės dekoracijos - medinės konfeti žvaigždutės.

  Barstomos konfeti tinka Kalėdoms, vestuvėms, gimtadieniams.

  Žvaigždutės yra apie 2 cm skersmens.

  Pakuotėje 50 konfeti žvaigždučių.

  Prekės personalizacija

  • Maks. 250 simbolių
  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Konfeti žvaigždutės, medinės, 50vnt. Konfeti žvaigždutės yra medinės, 2 cm skersmens, pakuotėje 50 žvaigždučių. Medinės konfeti žvaigždutės naudojamos kaip Kalėdinės dekoracijos, Naujųjų Metų dekoracijosvestuvių dekoracijos, gimtadienio dekoracijos. Tinka kiekvienai progai. Konfeti - puikūs papuošimai namams ir biurams. Konfeti žvaigždutės tai medinės švenčių dekoracijos, jos gali būti beriamos ant šventinio stalo ar prie Kalėdinės eglutės. Konfeti žvaigždutės po vieną gali būti klijuojamos ant langų, taurių, iš jų gali būti formuojami piešiniai. Konfeti žvaigždutės gali būti naudojamos įvairiausiems rankdarbiams. 

  Konfeti žvaigždutės nedidelės, jų skersmuo apie 2 cm. Vienoje pakuotėje yra 50 vienetų medinių konfeti žvaigždučių.

  Ruošiantis šventėms konfeti naudojamos pakuojant dovanas kartu su kitomis dovanų pakavimo priemonėmis tokiomis kaip: dovanų pakavimo popieriussintetinis popierius gėlėms ir dovanomsjuostelėsmaži mediniai segtukai, lipdukai. 

  Puošiant interjerą konfeti naudojamos su įvairia švenčių atributika ir interjero dekoravimo priemonėm: balionai, įvairios kabančios dekoracijos (lietučiai, rozetės, girliandos), dirbtinės gėlėsžvakėskaroliukaistalo servetėlėsorganza

  Papildoma informacija

  KONS3-100