Konfeti patranka, Drugeliai, 60 cm

  Konfeti patranka, Drugeliai, 60 cm

  2,98 €

  Konfeti patranka Drugeliai.

  Iššauna lengvus baltus drugelio formos popieriukus.

  Tūbos aukštis 60 cm.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Konfeti patranka, Drugeliai 60cm, tai kartoninė tūba, kuri iššauna baltus drugelio formos popierėlius į 5 m aukštį. Pati patranka yra 60 cm aukščio. Konfeti patranka puiki šventinė atributika, kuri gali būti naudojama kaip gimtadienio atributika, krikštynų, vestuvių ar kitų švenčių atributika. Konfeti patranka drugeliai tinka fotosesijoms, kol konfeti leidžiasi gaunasi gražios nuotraukos. 

  Konfeti patranka su garsu iššauna baltus konfeti popierėlius į 4-5 m aukštį, todėl prieš šaunant gal reiktų perspėti svečius, o ypač vaikus, kad neišsigąstų. Konfeti patranka viršuje uždaryta sidabrine folija, o apačioje yra pažymėtos rodyklės, besisukančios priešingomis kryptimis. Tose vietose konfeti patranką reikia tvirtai laikyti abiem rankom toliau nuo savęs. Konfeti patrankos viršus turi būti nukreiptas į viršų ir pasuktas į tą vietą kur norite, kad byrėtų konfeti popierėliai. Staiga sukant rankas parodytomis kryptimis konfeti patranka iššaus. Besileidžiantys balti konfeti atrodo įspūdingai - toks vaizdas, kad skrenda balti drugeliai.

  Pastaba: Iššautus konfeti popierėlius po šventės, ypač jei šventė vyko gamtoje, rekomenduojame surinkti. Švęskime linksmai, bet saugokime Gamtą!

  Papildoma informacija

  TUKBT60