Konfeti patranka, Širdelės raudonos, 60 cm

Konfeti patranka, Širdelės raudonos, 60 cm

4,79 €

Konfeti patranka Širdelės.

Iššauna metalizuotas blizgančias raudonas širdeles.

Tūbos aukštis 60 cm.

Konfeti iššauna į 4-5 m aukštį.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Konfeti patranka, Širdelės raudonos, 60cm. Patranka tai kartoninė tūba, kuri iššauna raudonas metalizuotas širdeles į 5m aukštį. Konfeti patranka puiki vestuvių atributika, bet ši konfeti patranka gali būti naudojama ir kai švenčiami gimtadieniai ar Valentino diena. 

Konfeti patranka su garsu iššauna raudonas metalizuotas konfeti širdeles į 4-5 m aukštį, todėl prieš šaunant reiktų perspėti svečius, o ypač vaikus, kad neišsigąstų. Konfeti patranka viršuje uždaryta sidabrine folija, o apačioje yra pažymėtos rodyklės, besisukančios priešingomis kryptimis. Tose vietose konfeti patranką reikia tvirtai laikyti abiem rankom toliau nuo savęs. Konfeti patrankos viršus turi būti nukreiptas į viršų ir pasuktas į tą vietą kur norite, kad byrėtų konfeti popierėliai. Staiga sukant rankas parodytomis kryptimis konfeti patranka iššaus. Besileidžiantys raudoni konfeti atrodo įspūdingai, širdelės ilgai sklando ore ir gražiai atrodo nuotraukose

Pastaba: Iššautus konfeti popierėlius po šventės, ypač jei šventė vyko gamtoje, rekomenduojame surinkti. Švęskime linksmai, bet saugokime Gamtą!

Papildoma informacija

TUKHR60