Konfeti patranka, kūdikio lyties atskleidimui, žydra, 60 cm

  4,05 €

  Konfeti patranka - Atskleisti lytį - naudojama

  kūdikio lyties atskleidimo šventei ar berniuko gimtadieniui.

  Patranka iššauna žydrus minkšto popieriaus apskritimus į 5 m aukštį.

  Tūbos aukštis 60 cm.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Atskleisti lytį, konfeti patranka, Žydra, 60cm. Konfeti patranka šventinė atributika kūdikio lyties atskleidimo šventei. Ši patranka gali būti gimtadienio atributika ar berniuko krikštynų atributika. Kartoninė tūba iššauna minkštus žydrus popierinius apskritimus į 5m aukštį. Konfeti patranka kūdikio lyties atskleidimui naudojama kaip siurprizas svečiams ir labai tinka fotosesijoms, nes kol konfeti leidžiasi užfiksuojamos gražios nuotraukos. 

  Konfeti patranka pranešti kūdikio lytį su garsu iššauna žydrus apskritimo formos lengvus konfeti popierėlius į 4-5 m aukštį, todėl prieš šaunant gal reiktų perspėti svečius, o ypač vaikus, kad neišsigąstų. Konfeti patranka kūdikio lyties atskleidimui viršuje uždaryta sidabrine folija, o apačioje yra pažymėtos rodyklės, besisukančios priešingomis kryptimis. Tose vietose konfeti patranką reikia tvirtai laikyti abiem rankom toliau nuo savęs. Konfeti patrankos viršus turi būti nukreiptas į viršų ir pasuktas į tą vietą kur norite, kad byrėtų konfeti popierėliai. Staiga sukant rankas parodytomis kryptimis konfeti patranka iššaus. Besileidžiantys žydri konfeti apskritimai atrodo įspūdingai - toks vaizdas praneša, kad laukiama gimstančio berniuko.

  Kūdikio lyties atskleidimo šventės (baby shower) metu naudojamos įvairios papildomos rožinės arba žydros spalvos dekoracijos: balionaistalo servetėlės, girliandosdekoratyvios sienelėsžvakėsjuostelėsmuilo burbulai.

  Pastaba: Iššautus konfeti popierėlius po šventės, ypač jei šventė vyko gamtoje, rekomenduojame surinkti. Švęskime linksmai, bet saugokime Gamtą!

  Papildoma informacija

  TUKR60-001