Konfeti Širdelės, raudonos, 5 mm, 30 g

Konfeti Širdelės, raudonos, 5 mm, 30 g

1,40 €

Metalizuotos blizgančios smulkios konfeti širdelės.

Spalva tamsiai raudona.

Vienos širdelės skersmuo 5 mm.

Pakuotėje yra 30 g.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Konfeti širdelės raudonos tai metalinės blizgančios širdelės formos dekoracijos. Konfeti širdelės plokščios, smulkios, vienos širdelės diametras 5 mm, o pakuotėje yra 30 g.

Konfeti širdeles gražios dekoracijos, jas galima naudoti stalo ar interjero papuošimui vestuvių ar Valentino dienos proga. Vestuvių metu konfeti širdeles galima barstyti lauke. Konfeti širdelės gali būti sumaišytos su raudonais ar baltais žiedlapiais. Konfeti širdelės gali būti panaudojamos kai gaminami atvirukai, kvietimai, sveikinimai ar dekoracijos. Smulkios konfeti širdelės gali būti pilamos į permatomų balionų vidų prieš juos pripučiant. Pačios širdelės nėra lipnios, jų klijavimui reikėtų naudoti klijus. Barstomos konfeti širdelės dar būna vadinamos stalo konfeti, nes naudojamos ir dekoruojant vaišių stalą.

Ruošiantis šventėms konfeti naudojamos pakuojant dovanas kartu su kitomis dovanų pakavimo priemonėmis tokiomis kaip: dovanų pakavimo popieriussintetinis popierius gėlėms ir dovanomsjuostelėsmaži mediniai segtukai, lipdukai. 

Puošiant interjerą konfeti naudojamos su įvairia švenčių atributika ir interjero dekoravimo priemonėm: balionai, įvairios kabančios dekoracijos (lietučiai, rozetės, girliandos), dirbtinės gėlėsžvakėskaroliukaistalo servetėlėsorganza

Papildoma informacija

KONS14