Konfeti Širdelės, raudonos, 25 mm, 10 g

  Konfeti širdelės, raudonos, 25 mm, 10 g

  0,74 €

  Metalizuotos blizgančios plokščios konfeti širdelės.

  Spalva tamsiai raudona.

  Vienos širdelės skersmuo 25 mm.

  Pakuotėje yra 10 g.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Konfeti širdelės raudonos 25mm 10g tai metalinės blizgančios širdelės formos dekoracijos. Konfeti širdelės plokščios, vienos širdelės diametras 25 mm, pakuotėje yra 10 g.

  Konfeti širdeles gražios dekoracijos, jas galima naudoti stalo ar interjero papuošimui vestuvių ar Valentino dienos proga. Vestuvių metu konfeti širdeles galima barstyti lauke. Konfeti širdelės gali būti sumaišytos su raudonais ar baltais žiedlapiais. Konfeti širdelės gali būti panaudojamos kai gaminami atvirukai, kvietimai, sveikinimai ar dekoracijos. Pačios širdelės nėra lipnios, jų klijavimui reikėtų naudoti klijus. Barstomos konfeti širdelės dar būna vadinamos stalo konfeti, nes naudojamos ir dekoruojant vaišių stalą.

  Ruošiantis šventėms konfeti naudojamos pakuojant dovanas kartu su kitomis dovanų pakavimo priemonėmis tokiomis kaip: dovanų pakavimo popieriussintetinis popierius gėlėms ir dovanomsjuostelėsmaži mediniai segtukai, lipdukai. 

  Puošiant interjerą konfeti naudojamos su įvairia švenčių atributika ir interjero dekoravimo priemonėm: balionai, įvairios kabančios dekoracijos (lietučiai, rozetės, girliandos), dirbtinės gėlėsžvakėskaroliukaistalo servetėlėsorganza

  Papildoma informacija

  KONS 33