Krištolinės Širdelės, raudonos

  Krištolinės Širdelės, raudonos, 21mm, 30vnt

  1,49 €

  Dekoratyvinės krištolinės širdelės.

  Spalva raudona.

  Vienos širdelės diametras 21 mm.

  Pakuotėje yra 30 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Krištolinės širdelės raudonos tai skaidrūs širdelės formos kristalai. Širdelės yra puikios Valentino dienos ir vestuvių dekoracijos. Krištolinės širdelės iš abiejų pusių vienodai iškilios, jų storis apie 1 cm. Širdelės diametras 21 mm. Pakuotėje yra 30 širdelių.

  Skaidrios krištolinės širdelės naudojamos stalo ar interjero papuošimui Valentino dienos proga. Širdelės naudojamos ir kaip vestuvių dekoracijos. Krištolines širdeles galima naudoti kaip dekoravimo elementus išdėliojant jas po vieną arba pilti grupėmis. Krištolinės širdelės ypatingai gražiai atrodo subertos į permatomus stiklinius indus, širdeles galima komponuoti su gėlėmis ir žvakėmis. Ant širdelių galima pilti vandenį, o viršuje uždegti plaukiojančias žvakes - bus puikios kompozicijos.

  Ruošiantis šventėms konfeti naudojamos pakuojant dovanas kartu su kitomis dovanų pakavimo priemonėmis tokiomis kaip: dovanų pakavimo popieriussintetinis popierius gėlėms ir dovanomsjuostelėsmaži mediniai segtukai, lipdukai. 

  Puošiant interjerą konfeti naudojamos su įvairia švenčių atributika ir interjero dekoravimo priemonėm: balionai, įvairios kabančios dekoracijos (lietučiai, rozetės, girliandos), dirbtinės gėlėsžvakėskaroliukaistalo servetėlėsorganza

  Papildoma informacija

  AH2-21-007