Konfeti patranka, žiedlapiai bordo, 60 cm

Konfeti patranka, žiedlapiai bordo, 60 cm

4,55 €

Konfeti patranka žiedlapiai.

Iššauna bordo spalvos rožių žiedlapius.

Žiedlapiai medžiaginiai.

Tūbos aukštis 60 cm, diametras 5 cm.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Konfeti patranka žiedlapiai bordo. Patranka tai kartoninė tūba A 60 cm, D 5 cm. Konfeti patranka naudojama švenčių metu, su garsu iššauna žiedlapius į 5 m aukštį. Rožių žiedlapiai medžiaginiai impregnuoti, jiems suteikta tikrų rožių žiedlapių forma. Konfeti žiedlapių patranka puiki šventinė atributika, kuri gali būti naudojama kaip gimtadienio atributika, vestuvių ar kitų švenčių atributika. Kol byra rožių žiedlapiai, gali vykti graži foto sesija.

Konfeti patranka su garsu iššauna bordo rožių žiedlapius į 4-5 m aukštį, todėl prieš šaunant gal reiktų perspėti svečius, o ypač vaikus, kad neišsigąstų. Konfeti patranka viršuje uždaryta sidabrine folija, o apačioje yra pažymėtos rodyklės, besisukančios priešingomis kryptimis. Tose vietose konfeti patranką reikia tvirtai laikyti abiem rankom toliau nuo savęs. Konfeti patrankos viršus turi būti nukreiptas į viršų ir pasuktas į tą vietą kur norite, kad byrėtų konfeti žiedlapiai. Staiga sukant rankas parodytomis kryptimis konfeti patranka iššaus. Besileidžiantys bordo konfeti atrodo įspūdingai - tarsi sninga žiedlapiais.

Pastaba: Iššautus konfeti žiedlapius po šventės, ypač jei šventė vyko gamtoje, rekomenduojame surinkti. Švęskime linksmai, bet saugokime Gamtą!

Papildoma informacija

TUKP60-082