Medinis vokelis, Vestuvių žiedai

  Medinis vokelis, Vestuvių žiedai

  3,97 €

  Vestuvinis medinis vokelis pinigams.

  Ant dangtelio išgraviruoti kiauraraščiai vestuvių žiedai ir 

  užrašas "Vestuvių proga".

  Išmatavimai 17,5x9x1 cm.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Medinis vokelis, Vestuvių žiedai. Vokelis pinigams naudojamas kaip vestuvinis atvirukas ir sveikinimas jaunavedžiams. Vokelis maža ir puiki dovana jauniesiems, nes dovana dažnai tai būna pinigai ar čekis, o tam puikiai tinka vestuviniai mediniai vokeliai.

  Medinis vokelis pinigams tai medinė dėžutė, ant dangtelio išgraviruoti kiauraraščiai vestuvių žiedai ir užrašas Vestuvių proga. Medinis vokelis nedidelis, išmatavimai 17,5x9x1 cm, bet jo viduje telpa visų dydžių Euro kupiūros ar nedidelės dovanos. Vokelis atidaromas dangtelį atsilenkiant į kairę pusę, o dešinėje pusėje vokelis užrišamas juostele. Šios medinės dėžutės viršelio ir dugnelio dešiniame krašte yra skylutės, per kurias perveriame juostelę ir surišame. Surišimui pridedame natūralios rafijos ar satino juostelę. 

  Pastaba: Mediniai vokeliai pinigams gaminami iš natūralaus medžio plokštės, todėl medžio spalva, šakos, rievės, jų išsidėstymai ir atspalviai neprognozuojami ir neatitiks vokelio fono vaizdo esamoje nuotraukoje. Natūralaus medžio rievės ir atspalviai suteikia kiekvienam vokeliui unikalų išskirtinumą.

  Papildoma informacija

  Mvok-žiedai