Konfeti širdelės, raudonos popierinės, 16mm, 15 g

  Konfeti širdelės, raudonos popierinės, 16mm, 15 g

  1,40 €

  Popierinės smulkios širdelės konfeti. Širdelės pagamintos iš šilkinio popieriaus (yra lengvos ir plonos).

  Spalva raudona.

  Vienos širdelės skersmuo 16 mm.

  Pakuotėje yra apie 15 g.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Konfeti širdelės, raudonos popierinės, 16mm, 15 g. Konfeti širdelės pagamintos iš raudono šilkinio popieriaus. Konfeti širdelės yra lengvos ir plonos. Konfeti širdelės plokščios, vienos širdelės diametras apie 16 mm, o pakuotėje yra apie 15 g.

  Konfeti širdeles gražios dekoracijos, jas galima naudoti stalo ar interjero papuošimui vestuvių ar Valentino dienos proga. Vestuvių metu konfeti širdeles galima barstyti lauke. Konfeti širdelės gali būti sumaišytos su raudonais ar baltais žiedlapiais. Konfeti širdelės gali būti panaudojamos kai gaminami atvirukai, kvietimai, sveikinimai ar dekoracijos. Pačios širdelės nėra lipnios, jų klijavimui reikėtų naudoti klijus. Barstomos konfeti širdelės dar būna vadinamos stalo konfeti, nes naudojamos ir dekoruojant vaišių stalą.

  Ruošiantis šventėms konfeti širdelės naudojamos pakuojant dovanas kartu su kitomis dovanų pakavimo priemonėmis tokiomis kaip: dovanų pakavimo popieriussintetinis popierius gėlėms ir dovanomsjuostelėsmaži mediniai segtukai, lipdukai. 

  Puošiant interjerą konfeti širdelės naudojamos su įvairia švenčių atributika ir interjero dekoravimo priemonėm: balionai, įvairios kabančios dekoracijos (lietučiai, rozetės, girliandos), dirbtinės gėlėsžvakėskaroliukaistalo servetėlėsorganza

  Papildoma informacija

  KONS27-007