Stalo servetėlės, Airlaid, Roses gold, 50 vnt

  Stalo servetėlės, Airlaid Roses gold, 40x40cm, 50 vnt

  9,01 €

  Medžiagą imituojančios stalo servetėlės Airlaid.

  Spalva balta su auksiniais gėlyčių piešiniais.

  Servetėlės popierinės, storos vieno sluoksnio.

  Išskleistos servetėlės išmatavimai 40x40 cm, 

  parduodamos sulenktos į keturias dalis.

  Pakuotėje 50 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Stalo servetėlės Airlaid, Roses gold, 50 vnt, išmatavimai 40x40cm. Servetėlės popierinės imituoja storas medžiagines servetėles su auksiniu piešiniu. Šios servetėlės baltos, papuoštos auksiniais smulkių gėlyčių piešiniais, todėl tinka vestuvių, jubiliejaus, gimtadienio ar kitos šventės stalo papuošimui.

  Stalo servetėlės popierinės, vieno sluoksnio, bet storos, gerai laiko lankstymo formas, malonios liesti, gerai sugeria vandenį. Servetėlės Airlaid  Textile turi audinį primenantį paviršių ir atrodo kaip medžiaginės. Šios servetėlės tai šiuolaikiškas natūralios medžiagos pakaitalas - draugiškas aplinkai - gaminamas iš atnaujinamų šaltinių.

  Stalo servetėlės, staltiesės, indai, stalo žvakės, gėlės ir kitos stalo dekoracijos - suderinkite viską tarpusavyje - taip bus sukurtas prabangus šventinio stalo papuošimas.

  Stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: žvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

  Papildoma informacija

  AAN004709