Kartoninės dėžutės, 200x200x30 mm

Kartoninės dėžutės su langeliu, 200x200x30 mm

0,91 €

Kartoninė dėžutė su permatomu plastikiniu langeliu.

Dėžutė kvadratinė su nukeliamu dangteliu.

Spalva rusva, vidus baltas.

Dėžutės išmatavimai  200x200x30 mm.

Dėžutės parduodamos vienetais,

Perkant 10 vnt taikoma nuolaida.

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Kiekis Vieneto nuolaida Sutaupote
10 10% Iki 0,91 €
Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Kartoninės dėžutės, 200x200x30 mm tinka dovanoms kiekvienai progai. Šios kartoninės dėžutės neaukštos, kvadratinės formos. Į kartonines dėžutes pakuojami aksesuarai, bižuterija bei maisto produktai. Šios kartoninės dėžutės naudojamos, kai norime, kad dovanos matytųsi. Kartoninės dėžutės taip pat naudojamos ir kaip pakavimo dėžutės įvairioms prekėms.

Kartoninės dėžutės susideda iš dviejų dalių - pagrindas ir pilnai nukeliamas dangtelis su plastikiniu permatomu langeliu. Dėžutės parduodamos nesulankstytos - taip patogu transportuoti. Reikiamos lenkimo linijos yra įspaustos, todėl kartoninės dėžutės lengvai sulankstomos. Šios kartoninės dėžutės pagamintos iš specialaus 270 g storio Frovi kartono, kurio viena pusė ruda, o kita balta, todėl ir dėžutes galite sulankstyti norima spalva į išorę.

Kartoninės dėžutės su langeliu daugiausia naudojamos pakuojant dovanas įvairioms progoms. Kartu su dėžutėmis dovanoms ar prekėms pakuojant naudojamos ir kitos pakavimo/puošimo priemonės: šilkinis popieriuspopieriaus drožlėskokoso plaušasrafijajuostelėskaspinaidovanų kortelėsmaži mediniai segtukai

Papildoma informacija

DID-5/L