Kartoninės dėžutės, 210x210x60 mm

Kartoninės dėžutės su langeliu, 210x210x60 mm

1,40 €

Kartoninė dėžutė su permatomu plastikiniu langeliu. 

Dėžutė kvadratinė su  nukeliamu dangteliu.

Spalva rusva, vidus baltas.

Dėžutės išmatavimai  210x210x60 mm.

Parduodame vienetais,

perkant 10 vnt taikoma nuolaida.

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Kiekis Vieneto nuolaida Sutaupote
10 10% Iki 1,40 €
Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Kartoninės dėžutės, 210x210x60 mm su permatomu langeliu tinka dovanoms ir naudojamos kaip pakavimo dėžutės prekėms. Dėžutės tinka dovanų pakavimui kiekvienai progai. Kartoninės dėžutės tinka kai pakuojamos dovanos gimtadieniams, kalėdinės dovanos, drabužiai, aksesuarai, maisto produktai ir kt. Šios kartoninės dėžutės naudojamos, kai norime, kad dovanos matytųsi. Jei  dovanai dėžutė kiek per didelė, jos užpildymui naudojama rafija ar kokoso plaušas. Kartoninės dėžutės yra vidutinio dydžio, naudojamos kaip dovanų dėžutės, o taip pat kaip pakavimo dėžutės prekėms.

Kartoninės dėžutės susideda iš dviejų dalių - pagrindas ir pilnai nukeliamas dangtelis su permatomu plastikiniu langeliu. Šios kartoninės dėžutės yra gaminamos iš 270g storio „Frovi“ kartono, kuris yra iš vienos pusės rudas, o kitos baltas. Todėl kartoninės dėžutės, dėl lengvai surenkamos konstrukcijos, gali būti tiek rudos tiek baltos spalvos. Kartoninės dėžutės parduodamos nesulankstytos - taip patogu jas transportuoti ir saugoti. Reikiamos lenkimo linijos yra įspaustos, todėl dėžutės lengvai sulankstomos. 

Kartoninės dėžutės su langeliu daugiausia naudojamos pakuojant dovanas įvairioms progoms. Kartu su dėžutėmis dovanoms ar prekėms pakuojant naudojamos ir kitos pakavimo/puošimo priemonės: šilkinis popieriuspopieriaus drožlėskokoso plaušasrafijajuostelėskaspinaidovanų kortelėsmaži mediniai segtukai

Papildoma informacija

DID-6/L