Stalo servetėlės, Airlaid Floral Elegance, 50 vnt

  Stalo servetėlės, Airlaid Floral Elegance, 40x40cm, 50 vnt

  9,01 €

  Stalo servetėlės Airlaid su piešiniu.

  Fono spalva kreminė, raštai balti su auksiniais krašteliais.

  Servetėlės atrodo kaip medžiaginės, vieno sluksnio, storos popierinės.

  Išskleistos servetėlės išmatavimai 40x40 cm.

  parduodamos sulenktos į 4 dalis.

  Pakuotėje yra 50 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Stalo servetėlės, Airlaid Floral Elegance, 50 vnt, 40x40cm. Servetėlės popierinės, atrodo kaip medžiaginės servetėlės, turi audinį imituojantį paviršių. Servetėlės fonas šviesus kreminis, raštai primena baltus gėlių žiedus, kurių krašteliai apvedžioti auksu. Servetėlės Airlaid vieno sluoksnio, bet storos, gerai laiko lankstymo formas, malonios liesti, gerai sugeria vandenį. Stalo servetėlės Airlaid išmatavimai 40x40 cm, parduodamos sulenktos į keturias dalis.

  Servetėlės Airlaid tai šiuolaikiškas natūralios medžiagos pakaitalas - draugiškas aplinkai, gaminamas iš atnaujinamų žaliavų.

  Šventinio stalo dekoravimas ir gražus papuošimas sukuria iškilmingą nuotaiką, todėl reikia suderinti staltieses, indus, stalo servetėles, žvakes, gėles ir kitus stalo dekoravimo elementus. Ruošiatės šventei? Visada atkreipkite dėmesį į servetėles Airlaid!

  Stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: žvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

  Papildoma informacija

  AAN121600