Kartoninės dėžutės, 275x130x35 mm

Kartoninės dėžutės su langeliu, 275x130x35 mm

1,07 €

Kartoninė dėžutė su permatomu plastikiniu langeliu, DID-7/L.

Dėžutė pailga, dangtelis nukeliamas.

Spalva rusva, vidus baltas.

Dėžutės išmatavimai  275x130x35 mm.

Dėžutes parduodame vienetais,

perkant 10 vnt taikoma nuolaida.

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Kiekis Vieneto nuolaida Sutaupote
10 10% Iki 1,07 €
Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Kartoninės dėžutės, 275x130x35 mm su permatomu langeliu tinka dovanoms tinka kiekvienai progai. Šios kartoninės dėžutės neaukštos, tinka pvz. pirštinėms, skarelėms, bižuterijai ir kt daiktams. Šios kartoninės dėžutės puikios dovanų pakavimo priemonės ir naudojamos, kai norime, kad dovanos matytųsi. Kartoninės dėžutės naudojamos ir kaip pakavimo dėžutės prekėms.

Kartoninės dėžutės susideda iš dviejų dalių - pagrindas ir nukeliamas dangtelis su plastikiniu permatomu langeliu. Dėžutės parduodamos nesulankstytos - taip patogu dėžutes transportuoti ir saugoti. Reikiamos lenkimo linijos yra įspaustos, todėl kartoninės dėžutės lengvai sulankstomos. Šios kartoninės dėžutės pagamintos iš specialaus 270 g storio Frovi kartono, kurio viena pusė balta, o kita ruda, todėl ir dėžutes galite sulankstyti norima spalva į išorę.

Kartoninės dėžutės su langeliu daugiausia naudojamos pakuojant dovanas įvairioms progoms. Kartu su dėžutėmis dovanoms ar prekėms pakuojant naudojamos ir kitos pakavimo/puošimo priemonės: šilkinis popieriuspopieriaus drožlėskokoso plaušasrafijajuostelėskaspinaidovanų kortelėsmaži mediniai segtukai

Papildoma informacija

DID-7/L