Kartoninės dėžutės, 120x120x70 mm

  Kartoninės dėžutės su langeliu, 120x120x70 mm

  1,16 €

  Kartoninė 2 dalių dėžutė su permatomu PVC langeliu.

  Dėžutės dangtelis nusikelia.

  Dėžutė kvadratinė.

  Spalva rusva, vidus baltas.

  Dėžutės išmatavimai 120x120x70 mm.

  Parduodamas 1 vienetas.

  Perkant 10 vienetų taikoma nuolaida.

  Nuolaida perkant didesnį kiekį

  KiekisVieneto nuolaidaSutaupote
  1010%Iki 1,16 €
  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Kartoninės dėžutės, 120x120x70 mm tinka kiekvienai progai. Į šias dėžutes pakuojamos nedidelės kalėdinės dovanos, Valentino dienos dovanos, dovanos gimtadieniams, saldainiai, aksesuarai ar kiti nedideli daiktai. Dovanų dėžutės gali būti papuoštos atitinkamais lipdukais, ant langelio galima užrašyti palinkėjimus, kartoninės dėžutės gali būti perrištos atlasinėmis juostelėmis ir papuoštos kaspinais.

  Kartoninės dėžutės tai dėžutės dovanoms, o kartu ir prekių pakavimo dėžutės. Dėžutės  susideda iš dviejų dalių: pagrindas ir nukeliamas dangtelis su permatomu plastikiniu langeliu. Šios popierinės dėžutės yra gaminamos iš 270g storio „Frovi“ kartono, kuris yra iš vienos pusės rudas, o kitos baltas, todėl dėžutės, dėl lengvai surenkamos konstrukcijos, gali būti tiek rudos tiek baltos spalvos. Šios kartoninės dėžutės naudojamos kai norime, kad dovana ar prekė matytųsi. Kartoninės dėžutės parduodamos nesulankstytos - taip patogu transportuoti ir saugoti. Reikiamos lenkimo linijos yra įspaustos, todėl kartoninės dėžutės lengvai sulankstomos. 

  Kartoninės dėžutės su langeliu daugiausia naudojamos pakuojant dovanas įvairioms progoms. Kartu su dėžutėmis dovanoms ar prekėms pakuojant naudojamos ir kitos pakavimo/puošimo priemonės: šilkinis popieriuspopieriaus drožlėskokoso plaušasrafijajuostelėskaspinaidovanų kortelėsmaži mediniai segtukai

  Papildoma informacija

  DID-3/L