Dėžutė vokams, kreminė

  Dėžutė vokams, kreminė

  9,34 €

  Švelniai kreminės spalvos kartoninė dėžutė dovanų vokams.

  Dėžutė atrodo kaip pašto dėžutė, kuri viršuje turi įpjovą vokams įmesti.

  Dėžutė yra švelnios kreminės perlamutrinės spalvos.

  Dėžutė yra be jokių užrašų.

  Dėžutės dangtelis turi kiaurymę vokams įmesti.

  Dėžutės išmatavimai 24x24x24 cm.

  Pastaba: dėžutė vokams parduodama nesulankstyta plokščia, reikia tik išskleisti ir uždaryti dangtelį.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Dėžutė vokams, kreminė. Dėžutė vokams yra kartoninė, labai švelnios kreminės spalvos su perlamutriniu žvilgesiu. Dėžutė vokams yra 24x24x24cm išmatavimų. Dėžutė vokams yra su kiauryme dangtelyje skirta sumesti vokams ir dovanų laiškams. Dažnai svečiai Jauniesiems dovanoja pinigus ar čekius, todėl, priimant svečių sveikinimus, labai patogu kai šalia stovi tokia dėžutė vokams, kur sumetami dovanų vokai. Čia telpa smulkios vestuvių dovanos. Dėžutė vokams yra be jokių užrašų ar simbolikos, todėl gali būti naudojama įvairių švenčių metu.

  Dėžutė vokams pagaminta iš tvirto kartono. Dėžutės dangtelis turi išpjovą kaip laiškų dėžutė, kur metami dovanų vokai, čekiai, palinkėjimų kortelės ar laiškai. Dėžutės dangtelis atsidaro atlenkiant jį į viršų, todėl, jei dovanų vokas didesnis, galima atidaryti dangtelį ir voką įdėti.

  Dėžutės vokams parduodama nesulankstyta. Dėžutės vokams konstrukcija tokia patogi, kad labai paprasta ją suformuoti: praskleidžiame dėžutės sieneles į šonus, tuo pačiu ištiesiname dugną jį spaudžiant žemyn ir uždarome dangtelį. 

  Papildoma informacija

  PUDTM8-079