Cilindrinė žvakė, 10x12cm, drugeliai

  7,02 €

  Dekoratyvinė žvakė cilindras dega 60 val.

  Visa žvakė pagaminta iš parafino, išorė dekoruota drugelių ir smulkių augalų piešiniu.

  Žvakė atrodo kaip vaza storomis sienelėmis.

  Išmatavimai: aukštis 12 cm, diametras 10 cm.

  Žvakė supakuota į skaidrų celofaną.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Cilindrinė žvakė, 10x12cm, drugeliai. Dekoratyvinė žvakė skirta namams, ji gražiai papuoš Jūsų šventinį stalą, bus puiki interjero detalė ar dovana. Žvakes galite derinti su tokio pačio piešinio stalo servetėlėms.

  Dekoratyvinės žvakės išorė dekoruota pastelinių spalvų drugelių bei smulkių augalų piešiniu. Cilindrinė žvakė yra padengta rusvos spalvos dažais. Žvakė - cilindro formos - aukštis 12 cm, diametras 10 cm. Visa žvakė pagaminta iš parafino, ji atrodo kaip vaza storomis sienelėmis nepilnai pripildyta parafino. Žvakės dagtis yra viduryje 3 cm žemiau nei žvakės sienelės. Deganti cilindrinė žvakė aplinkui skleidžia malonią šviesą ir atrodo kaip žibintas. Žvakės dega gilyn, o sienelės ilgai lieka nepažeistos, todėl į vidų galima dėti nedideles arbatines žvakes ir šias žvakes naudoti kaip žvakides. Šios dekoratyvinės žvakės degimo laikas 60 val.

  Dekoratyvinės žvakės parduodamos supakuotos į skaidrų celofaną.

  Nepalikite degančios žvakės be priežiūros.

  Stalo serviravimui kartu derinama staltiesės, stalo takeliaiservetėlės. Stalo nuotaikai kurti pasitelkiamos ir papildomos priemonės: stalo numeriai ir stalo kortelėskonfetirožių žiedlapiaiplunksnoskokoso plaušaskaroliukai.

  Papildoma informacija

  ADL031700