Kartoninės dėžutės, 130x80x40 mm

Kartoninės dėžutės su langeliu, 130x80x40 mm

0,58 €

Kartoninė dviejų dalių dėžutė su permatomu PVC langeliu.

Dėžutės dangtelis nusikelia.

Dėžutės išorė rusva, vidus baltas

Dėžutė nedidelė pailga.

Išmatavimai 130x80x40 mm.

Parduodamas 1 vnt,

perkant 10 vnt taikoma nuolaida.

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Kiekis Vieneto nuolaida Sutaupote
10 10% Iki 0,58 €
Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Kartoninės pakavimo dėžutės, 130x80x40 mm tinka dovanoms sudėti įvairius daiktus kiekvienai progai. Į nedideles kartonines dėžutes pakuojamos Kalėdines dovanos, Valentino dienos dovanos, gimtadienio dovanos. Šios kartoninės dėžutės naudojamos dovanoms, kai norime, kad dovana matytųsi. Dėžutes galima papuošti lipdukais, aprišti juostelėmis ir kaspinais. Kartoninės dėžutės tinka įvairių nedidelių prekių pakavimui - tai puikios pakavimo dėžutės prekybai ir mugėms.

Kartoninės dėžutės susideda iš dviejų dalių - pagrindas ir nukeliamas dangtelis su plastikiniu permatomu PVC langeliu. Kartoninės dėžutės parduodamos nesulankstytos - taip patogu transportuoti. Reikiamos lenkimo linijos yra įspaustos, todėl dėžutės lengvai sulankstomos. 

Kartoninės dėžutės su langeliu daugiausia naudojamos pakuojant dovanas įvairioms progoms. Kartu su dėžutėmis dovanoms ar prekėms pakuojant naudojamos ir kitos pakavimo/puošimo priemonės: šilkinis popieriuspopieriaus drožlėskokoso plaušasrafijajuostelėskaspinaidovanų kortelėsmaži mediniai segtukai

Papildoma informacija

DID-4/L