Kartoninės dėžutės su langeliu, 150x150x50 mm

  Kartoninės dėžutės su langeliu, 150x150x50 mm

  0,99 €

  Kartoninė dėžutė su permatomu plastikiniu langeliu. 

  Dėžutė kvadratinė su  nukeliamu dangteliu.

  Spalva rusva, vidus baltas.

  Dėžutės išmatavimai  150x150x50 mm.

  Parduodame vienetais,

  perkant 10 vnt taikoma nuolaida.

  Nuolaida perkant didesnį kiekį

  KiekisVieneto nuolaidaSutaupote
  1010%Iki 0,99 €
  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Kartoninės dėžutės su langeliu, 150x150x50 mm su permatomu langeliu tinka dovanoms ir naudojamos kaip pakavimo dėžutės prekėms. Dėžutės tinka dovanų pakavimui kiekvienai progai. Kartoninės dėžutės tinka kai pakuojamos dovanos gimtadieniams, kalėdinės dovanos, drabužiai, aksesuarai, maisto produktai ir kt. Šios kartoninės dėžutės naudojamos, kai norime, kad dovanos matytųsi. Jei  dovanai dėžutė kiek per didelė, jos užpildymui naudojama rafija ar kokoso plaušas. Kartoninės dėžutės yra vidutinio dydžio, naudojamos kaip dovanų dėžutės, o taip pat kaip pakavimo dėžutės prekėms.

  Kartoninės dėžutės susideda iš dviejų dalių - pagrindas ir pilnai nukeliamas dangtelis su permatomu plastikiniu langeliu. Šios kartoninės dėžutės yra gaminamos iš 270g storio „Frovi“ kartono, kuris yra iš vienos pusės rudas, o kitos baltas. Todėl kartoninės dėžutės, dėl lengvai surenkamos konstrukcijos, gali būti tiek rudos tiek baltos spalvos. Kartoninės dėžutės parduodamos nesulankstytos - taip patogu jas transportuoti ir saugoti. Reikiamos lenkimo linijos yra įspaustos, todėl dėžutės lengvai sulankstomos. 

  Kartoninės dėžutės su langeliu daugiausia naudojamos pakuojant dovanas įvairioms progoms. Kartu su dėžutėmis dovanoms ar prekėms pakuojant naudojamos ir kitos pakavimo/puošimo priemonės: šilkinis popierius, popieriaus drožlės, kokoso plaušas, rafija, juostelės, kaspinai, dovanų kortelės, maži mediniai segtukai

  Papildoma informacija

  DID-18/L